N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Aš - ne blogesnė
In Her Shoes (2005)
Žanras: Komedija
Sukurta: 20th Century Fox
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 2005-11-25
Trukmė: 2h 10 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

Jaudinanti ir komiška dviejų visiškai skirtingų seserų santykių istorija, kurios metu paaiškėja, kad tarp jų, pasirodo, daug daugiau bendra nei herojės iš pradžių manė!

Megė (akt. C. Diaz) - žavi 28-erių metų vėjavaikė, apdovanota neįtikėtinu talentu visada gauti tai, ko užsigeidžia. Deja, kontroliuoti savo norus ir išlaikyti tai, ką pasiekė, jai visiškai nesiseka.

Rouz (akt. T. Collette) - labai praktiška ir nelabai išvaizdi teisininkė, slapta skaitanti pigius meilės romanus ir svajojanti atvesti savo nerūpestingą sesutę į doros kelią. Tiesa, Rouz turi dar vieną troškimą - kad atsirastų vyriškis, kuris nuimtų jos akinius, karštai pabučiuotų ir pasakytų, kokia ji iš tiesų yra nuostabi ir nepakartojama.

Kai Megė dėl skolų atsiduria gatvėje, Rouz kilniaširdiškai leidžia sesutei apsistoti savo bute. Ši "atsidėkoja" nedelsiant suviliodama vieną iš itin retų Rouz vaikinų. Įniršusi vyresnioji sesuo išmeta Megę lauk. Taip prasideda seserų nesantaika ir ilgos Megės klajonės, pasibaigiančios Majamyje, kur apstulbusi mergina sužino, jog čia gyvena jų močiutė, apie kurią nei Megė, nei Rouz niekada nebuvo girdėjusios. Išgirdusi apie savo anūkių nesantaiką, pagyvenusi, tačiau dar labai energinga dama (akt. S. MacLaine) nedelsdama imasi kurti planą kaip sutaikyti dvi peštukes. Seserų laukia nelengvas susitaikymo procesas, kurio metu paaiškės ne viena jaudinanti ir netikėta šeimos praeities paslaptis.

Rež. Curtis Hansonas ("Los Andželo paslaptys", "Laukinė upė", "8 mylia")

Vaidina: Cameron Diaz ("Kaukė", "Mano geriausio draugo vestuvės", "Baimė ir neapykanta Las Vegase", "Pakvaišę dėl Merės", "Būti Džonu Malkovičiumi", "Šiuolaikiniai gladiatoriai", "Čarlio angelai", "Vanilinis dangus", "Niujorko gaujos"), Toni Collette ("Šeštasis pojūtis", "Šaftas", "Skiriamoji juosta", "Gyvenimas pagal jį", "Valandos", "Japoniška istorija"), Shirley MacLaine ("Mano žmona - ragana"), Markas Feuersteinas ("Vaizdas iš viršaus", "Ko nori moterys")