Tamsus vanduo
Dark water (2005)
Žanras: Siaubo
Sukurta: Buena Vista International
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 2005-08-05
Trukmė: 1h 30 min
Cenzas: zzz_N/A

Jos norėjo pradėti naują gyvenimą, tačiau pasirinko netinkamą vietą…

"Tamsus vanduo" - intriguojanti, šiurpi istorija apie jauną motiną, pasiryžusią padaryti viską, kad įmintų grėsmingą paslaptį ir apsaugotų savo dukrą.

Dalijos Viljams santuokinis gyvenimas nenusisekė, tačiau ji randa savyje jėgų padėti tašką ir pradėti viską iš naujo. Vienintelis Dalijos noras - pamiršti slegiančius santykius su buvusiu vyru ir pašvęsti save brangiausiam žmogui - dukrelei Sesi. Deja, sunkios skyrybos virsta skaudinančiu bylinėjimusi dėl teisės globoti dukterį. O paskui reikalai ima klostytis dar prasčiau.

Panašu, jog ankštas ir aptriušęs butas, kurį išsinuomoja motina ir dukra, gyvena savo gyvenimą. Paslaptingi garsai, keisti įvykiai, tai šen, tai ten įvairiose buto vietose pasirodantis tamsus vanduo audrina Dalijos vaizduotę, gąsdina ir varo iš proto. Ar visa tai išties vyksta tik todėl, jog namas - senas ir apgriuvęs? O gal visi šie šiurpūs įvykiai - kažkieno grėsmingo plano dalis? Žmogaus ar… antgamtinio pasaulio jėgos?

Kasdien susidurdama su keistomis mįslėmis ir paslaptingomis užuominomis, Dalija ryžtasi žūtbūt įminti tamsaus vandens paslaptį. Kas iš tiesų slepiasi baugiuose seno buto šešėliuose?

Rež. Walteris Sallesas ("Centrinė stotis", "Motociklininko dienoraščiai").

Vaidina: Jennifer Connelly ("Kartą Amerikoje", "Tamsos miestas", "Nuostabus protas", "Milžinas Halkas", "Smėlio ir rūko namai"), Ariel Gade, Jennifer Baxter, Shelley Duvall ("Švytėjimas", ), Timas Rothas ("Pasiutę šunys", "Bulvarinis skaitalas", "Rob Rojus", "Keturi kambariai", "Beždžionių planeta", "Muškietininkas"), Johnas C.Reilly ("Pašėlusios naktys", "Plona raudona linija", "Magnolija", "Niujorko gaujos", Čikaga", "Valandos", "Aviatorius"), Pete'as Postlethwaite'as ("Svetimas 3", "Paskutinis mohikanas", "Drakono širdis", "Romeo ir Džuljeta", "Dingęs pasaulis: Juros periodo parkas"), Dougray Scottas ("Misija: neįmanoma II", "Enigma").