N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Nesunaikinami
Expendables, The (2010)
Žanras: Veiksmo, trileris, nuotykių
Sukurta: JAV
Platintojas: Incognito Films
Kino teatruose nuo: 2010-08-13
Trukmė: 1h 45 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

„Nesunaikinami“ – tai labiausiai laukiamas šios vasaros įvykis. Visos veiksmo filmų žvaigždės pirmą ir paskutinį kartą susitinka viename filme: 80 milijonų dolerių kainavusiame blokbasteryje „Nesunaikinami“. Prakaitas, kulkos, įtampa ir sprogimai – šio filmo neįmanoma tiesiog žiūrėti, jį reikia išgyventi!

Jie yra šešėlis priešo akies mirksnyje... Jie yra vaiduoklis nakties tamsoje. Sylvesteris Stallone, Arnoldas Schwarzeneggeris, Bruce’as Willisas, Jasonas Stathamas, Jetas Li, Mickey Rourke’as, Dolphas Lundgrenas – ar gali patikėti, kad rugpjūčio 13 dieną išvysi juos vienoje pasaulinėje premjeroje – veiksmo filme „Nesunaikinami“? Juk tai ne vien garsiausi veiksmo filmų herojai, tai ištisa armija!

Barney Rossas (akt. Sylvesteris Stallone) yra žmogus, neturintis ko prarasti. Jo suburta kietų vyrukų komanda tokia pati. Jie ką tik ėmėsi darbo, kurio niekas kitas nesiimtų – nuversti žiaurų mažos Pietų Amerikos valstybės diktatorių...

Tai, kas elitinei smogikų grupelei iš pradžių atrodė tik kaip dar vienas gerai apmokamas darbas – iš tiesų tampa sudėtingiausia misija jų gyvenime. Jiems teks iš naujo perkainoti draugystę, ištverti išdavystę ir... išnešti sveiką kailį.

Režisierius: Sylvester Stallone

Vaidina: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Jet Li, Mickey Rourke, Jason Statham, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Terry Crews, Steve Austin.