N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Tempk jį čia!
Get him to the greek (2010)
Žanras: Komedija
Sukurta: JAV
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 2010-08-06
Trukmė: 1h 49 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Jaunas – vos 23-ejų – bet labai ambicingas vaikinas Aronas Grynas (jį vaidina Jonah Hillas) priimamas į savo svajonių darbovietę – muzikos įrašų kompaniją. Vaikinas netveria iš laimės ir yra pasiryžęs padaryti bet ką, kad tik įrodytų, jog darbdaviai neapsiriko, pasirinkdami jį. Aronas gauna puikiai savo vertės įrodymui tinkančią pirmąją užduotį. Jam reikia nuskristi į Londoną ir palydėti į Los Andželą šiek tiek primirštą britų roko dievą Aldusą Snou (akt. Russellas Brandas). Arono bosas (jį vaidina P.Diddy) vaikiną perspėja apie beribį Alduso talentą sukelti sąmyšį ir prigrasina, kad nei sekundei nepaleistų rokerio iš akių.

Aldusas kažkada mėgavosi šlove ir visais jos teikiamais malonumais, tačiau šiuo metu jo karjera priblėsusi. Dėl to kaltas ir pats rokeris, pasinėręs į gyvenimo prasmės paieškas po to, kai jį paliko jo svajonių mergina – pop dainininkė Džekė Q (akt. Rose Byrne).

Ši kelionė į Ameriką suplanuota kaip jo atgimimo koncertų turas, turintis atgaivinti Alduso populiarumą. Bėda ta, kad koncertų turas nelabai dera su rokerio gyvenimo prasmės paieškomis. Jo nuostatą pakeičia tik žinia, kad Los Andžele tuo metu bus ir Džekė. O jau tuomet Aronui tereikia nepaleisti Alduso iš akių. Tačiau būtent tai padaryti ir yra sunkiausia.

Rež. Nicholasas Stolleris („Velniop tą Sarą Maršal“).

Vaidina: Jonah Hillas („Kaip prisijaukinti slibiną“, „Juokingi žmonės“, „Naktis muziejuje 2“, „Velniop tą Sarą Maršal“, „Kietakiaušiai“, „Yvanas visagalis“, „Užkibo“, „Gyvenimas pagreitintai“, „Močiutės anūkas“, „Aš myliu Huckabees“, „40-ties ir vis dar skaistus“), Russellas Brandas („Velniop tą Sarą Maršal“, „Vakaro pasakojimai“, „Penelopė“, „Trumpa Kubos istorija D-dur“), Tomas Feltonas („Haris Poteris ir Netikras Princas“, „Haris Poteris ir Fenikso Brolija“, „Haris Poteris ir Ugnies Taurė“, „Haris Poteris ir Azkabano Kalinys“, „Ana ir karalius“, „Skolininkai“), Rose Byrne („Suvokimas“, „28 savaitės po...“, „Adomas“, „Gęstanti saulė“, „Negyva mergina“, „Marija Antuanetė“, „Troja“, „Dvasių miestas“, „Dangus“, „Žvaigždžių karai: Epizodas II - Klonų puolimas“), Elisabeth Moss („Tai kur po velnių tie Morganai?“, „Naujasis Orleanas, mano meilė“, „Mansarda“, „Dingę be žinios“, „Mergina su trūkumais“, TV serialas „Baltieji rūmai: Valdžios troškulys“), Azizas Ansari („Juokingi žmonės“, „Myliu tave, žmogau“, „Stebėk ir raportuok“, „Rokeris“, „Nevykėlių mokykla“, TV serialas „Daktariūkščiai“), Colmas Meaney‘is („Sluoksniuotas pyragas“, „Lenktynės“, „Karaliai“, „Penki pirštai“, „Maiko Bluberio nuotykiai“, „Keturios dienos“, „Apsuptyje“, „Paskutinis mohikanas“, „Kalinių lėktuvas“, „Kietas riešutėlis 2“), DeRay‘us Davisas („Seni vilkai“, „Įsivaizduok tai“, „Leidimas tuoktis“, „Nevykėlių mokykla“, „Klyksmas 4“, „Rūkas“, „Kirpykla“), Katy Perry, Christina Aguilera, Pink, P.Diddy, Larsas Ulrichas (METALLICA).