Tai sudėtinga
It's complicated (2009)
Žanras: Romantinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 2010-01-15
Trukmė: 2h 00 min
Cenzas: zzz_N/A

Džeinė (ją vaidina Meryl Streep) yra trijų jau beveik suaugusių vaikų mama ir sėkminga verslininkė, kuriai priklauso restoranas Santa Barbaroje. Vaikų tėvas, advokatas Džeikas (akt. Alecas Baldwinas) žmoną paliko prieš dešimt metų dėl žymiai jaunesnės moters Agnesės (akt. Lake Bell).

Po skausmingų skyrybų Džeinė ir Džeikas padorius santykius palaikė vardan vaikų. Tačiau per dešimtmetį šie santykiai virto natūraliai šiltu bendravimu ir tikru abipusiu supratimu, ko trūko jiems gyvenant santuokoje.

Vieną dieną Džeinė sugalvoja atnaujinti savo namų virtuvę ir šiam darbui atlikti pasamdo architektą Adamą (akt. Steve‘as Martinas). Adamas pats ką tik išgyvenęs gana nemalonias skyrybas, tačiau pradėjęs darbą greitai suvokia, kad jam patinka Džeinė. O netrukus – kad ima ją įsimylėti.

Džeinė taip pat pajunta simpatiją Adamui, tačiau netikėtai virpteli ir kažkada žydėję jausmai Džeikui. Žmoną kažkada dėl kitos moters palikęs Džeikas suvokia, kad dabar būtent Džeinė yra „kita moteris“.

Pagrindiniai herojai pasijunta atsidūrę banalaus meilės trikampio spąstuose...

Rež. Nancy Meyers („Ko nori moterys“, „Mylėti(s) skagu“, „Atostogos“, „Spąstai tėvams“).

Vaidina: Meryl Streep („Julie ir Julia“, „Mamma Mia!“, „Ramūs tarp vilkų“, „Pagrobti ir perduoti“, „Paslaptis iš praeities“, „Ir velnias dėvi Prada“, „Neįtikėtinos Lemoni Sniketo istorijos“, „Mandžiūrijos kandidatas“, „Valandos“, „Adaptacija“, „Širdies muzika“, „Marvino kambarys“, „Sofi pasirinkimas“, „Kramer prieš Kramerį“), Johnas Krasinskis („Desantininkai“, „Odinės galvos“, „Leidimas tuoktis“, „Atostogos“, „Svajonių merginos“, „Dveinas Hopvudas“, „Šrekas Trečiasis“, „Monstrai prieš ateivius“), Alecas Baldwinas („Mano sesers globėjas“, „Mano geriausio draugo mergina“, „Bruklino taisyklės“, „Gerasis piemuo“, „Vėjas“, „Infiltruoti“, „Nuotykiai su Diku ir Džeine“, „Elizabettaunas“, „Aviatorius“, „Čia priėjo Poli“, „Perl Harboras“, „Noting Hilas“), Lake Bell („Puikybė ir garbė“, „Pametę galvas Las Vegase“, „Myliu tavo darbą“, TV serialai „Praktika“, „Vaikų ligoninė“), Steve‘as Martinas („Rožinė pantera“, „Rožinė pantera 2“, „Ji ir jos vyrai“, „Urmu pigiau“, „Novokainas“, „Seržantas Bilko“, „Nuotakos tėvas“, „Nuotakos tėvas 2“, „Roksana“, „Egipto princas“), Rita Wilson („Pabėgusi nuotaka“, „Nemiga Sietle“, „Nuostabusis Ohajas“, „Stiklo namai“, „Mūsų meilės istorija“, „Kvepalai“, „Psichopatas“, „Savanoriai“), Mary Kay Place („Julie ir Julia“, „Gintaro miestas“, „Mamytės sūnelis“, „Devyni gyvenimai“, „Sidabro miestas“, „Mirtis ir Teksasas“, „Žmogiškoji prigimtis“, „Mergina su tr9kumais“), Jamesas Patrickas Stuartas („Įsivaizduok tai“, „Žmogus, kuris sugrįžo atgal“, „Džekas Rio“, „Žiaurus pasaulis“, „Dievai ir generolai“, „Graži moteris“, „Ledynmetis 3“, TV serialas „CSI kriminalistai“), Robertas Curtisas Brownas („Briusas visagalis“, „Pagauk, jei gali“, „Raudonasis drakonas“, „Ponas Bynas“, „Svajonių merginos“, „Žmogus voras 3“, „Uošvio tvirtovė“, „Po saulėlydžio“, „Viešasis interesas“).