N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Kitas Pasaulis.Vilkolakių prisikėlimas
Underworld: Rise of the Lycans (2009)
Žanras: Veiksmo
Sukurta: JAV
Platintojas: AcmeFilm
Kino teatruose nuo: 2009-02-06
Trukmė: 1h 25 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Vampyrų ir vilkolakių tarpusavio kovos verda jau seniai. Kasdien jos pareikalauja vis naujų aukų – gyvybės ar sudužusių svajonių. Tačiau kadaise viskas buvo kitaip, kadaise vampyra ir vilkolakiai gyveno vieni šalia kitų...

Kadaise vampyrų karalius Viktoras (akt. Bill Nighy) iš laukinių vilkolakių išvedė naują veislę – Likanus. Tai buvo paklusnūs vilkolakiai, kurie tarnavo savo ponams vampyrams. Ypač naudingi jie tapdavo kovose su laukiniais vilkolakiais. Likanai buvo vergaujančių vilkolakių rasė. Pirmasis Likanų rasės atstovas ir Viktoro pasididžiavimas buvo vilkolakis vardu Lučianas (akt. Michael Sheen). Lučianas pasižymėjo nepaprasta drąsa, sumanumu ir ištikimybe. Tad Viktoras paskyrė jį asmeniniu sargybiniu savo šeimai.

Tačiau, deja, likimas Lučianui iškrėtė pokštą – jis įsimylėjo Viktoro dukterį Sonją (akt. Rhona Mitra). Ne, ne – jo jausmai neliko be atsako: Sonja taip pat jį pamilo. Bet meilė tarp aristokratės ir vergo? Tokia meilė niekada nebūna paprasta ir jos laukia daugybė išbandymų. Taip nutiko ir šį kartą: jausmai Sonjai pastūmėjo jį nusižengti taisyklėms, kurios reguliavo visą Likanų gyvenimą vilkolakių valdose.

Taip neseniai mėgavęsis favorito teisėmis Lučianas buvo parblokštas į žiaurią vilkolakių gyvenimo realybę. Skaudus likimo smūgis atvėrė jaunajam vilkolakiui akis ir jis suprato, kad jis (ir kiti Likanai) tėra vampyrų engiami vergai. Lučianas suprato, kad jo mylimoji bus atplėšta nuo jo, o jo paties tikriausiai laukia negailestinga bausmė. Lučianui nelieka nieko kito – jam tenka sprukti į laisvę. Lučianas supranta: jei nori gyventi laisvas ir būti kartu su tais, kuriuos myli, jis privalo pakeisti nusistovėjusią tvarką. Tačiau vienas to padaryti jis neįstengs...

Padedamas mylimosios Sonjos Lučianas pasprunka pats ir išlaisvina kelis savo gentainius. Saujelei vergavusių vilkolakių papučia kitokie – laisvės – vėjai. Dabar vienintelė jų viltis – priespaudos iškankinti Likanai, vergaujantys kitiems vampyrų aristokratams. Taip prasideda ilgus metus truksianti vampyrų ir vilkolakių kova...“Kitas pasaulis. Vilkolakių prisikėlimas” – jūsų jau matytų filmų “Kitas pasaulis” ir “Kitas pasaulis. Evoliucija” priešistorė, kurioje sužinosite, kokia juoda kate perbėgo tarp vampyrų ir vilkolakių.