Šerlokas Holmsas
Sherlock Holmes (2009)
Žanras: Nuotykių, kriminalinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2010-01-01
Trukmė: 2h 00 min
Cenzas: zzz_N/A

Britų režisierius Guy Ritchie pristato skandalingiausią „Šerloko Holmso“ versiją

Kino pramonės giganto „Warner Bros.“ vadovybė nusprendė, kad atėjo laikas didžiajam ekranui atgaivinti britų nacionalinį herojų (nesvarbu, kad išgalvotą) Šerloką Holmsą, o šią užduotį geriausia patikėti kultiniam britų režisieriui Guy Ritchie. Kad nepasirodytų per mažai, pastiprinimui į kūrybinė grupę pakviesti tikri talentai: prodiuseriais paskirti Lionelis Wigramas („Haris Poteris“) ir Danas Linas („Aviatorius“). Kad vaizdai būtų įspūdingesni, filmuota buvo ne tik gimtojoje Šerioko Anglijoje, bet ir Australijoje bei JAV.

Naujasis Šeriokas Holmsas bus šiuolaikiškesnis, lankstesnių pažiūrų ir labiau linkęs rizikuoti. Be to, jis dažniau panaudos boksininko įgūdžius ir gebėjimus valdyti špagą. Pats režisierius yra įvaldęs kovos menus ir yra didelis jų aistruolis. Filmo „Šerlokas Holmas“ siužetinė linija remiasi ne Artūro Doilio kūriniais, o Lionelio Wigramo komikso motyvais. Scenaristas Anthony Peckhamas daug dėmesio skiria ne dedukciniams, o koviniams Šerloko Holmso talentams. Naujausiame “Šerloke Holmse” garsiausias istorijoje seklys Holmsas kartu su artimiausiu draugu Vatsonu stoja į kovą, reikalaujančią rimto fizinio ir protinio pasiruošimo. Juk jų priešas kelią grėsmę visam Londonui... Juostoje pagrindiniu seklio priešu taps okultizmu besidomintis lordas Blekvudas, kurį vaidina Markas Strongas.

Aistros dėl naujausios Šerloko Holmso ekranizacijos kaista: gandai, versijos ir komentarai nedingsta iš pasaulio žiniasklaidos.

Gangsteriniais filmais išgarsėjęs režisierius Guy Ritchie nori parodyti ne tik „daugybę kovų ir sprogimų“, bet ir naujai atskleisti Arthuro Conano Doyle‘o knygų personažus. Tarkim, o kas jei nuolat su pypke nesiskiriantis Šeriokas rūkė ką nors stipresnio negu paprastas tabakas? Arba jei su daktaru Vatsonu jį siejo daugiau negu vien tik vyriška draugystė? Guy Ritchie sako, kad abu detektyvai „kažkaip“ vienas kitą įsimylėjo...

Šiuolaikiškas, nenuspėjamas, energingas, stilingas, pašėlęs „Šerlokas Holmsas“, kuriame netrūks daug veiksmo, muštynių ir efektingų susišaudymo scenų.

Režisierius: Guy Ritchie („Vagišiai“, “Revolveris„, „Lok, stok arba šauk!“, „Rokenrola“)

Aktoriai: Robert Downey Jr. („Gimę žudyti“, „Naktys Las Vegase“, „Geležinis žmogus“, „Nerealusis Halkas“, „Griaustinis Tropikuose“, „Annie Leibovitz: gyvenima pro detektyvą“); Jude Law („Seklys“, „Mano vaivorų naktys“, „Aviatorius“, „Dirbtinis i(intelektas“, „Visa karaliaus kariauna“, „Aš myliu Huckabees“ ir kt.); Rachel McAdams („Keliuatojo laiku žmona“, „Tikroji padėtis“, „Slėpkit pamerges!“, „Užrašų knygelė“ ir kt. ), Mark Strong („Melo pinklės“, „Rokenrola“, „Babilonas“, „Sirijana“, „Revolveris“ ir kt.)