Svetimas kūnas
Surrogates, The (2009)
Žanras: Fantastinis trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 2009-10-09
Trukmė: 1h 45 min
Cenzas: zzz_N/A

Sunku būti gyvu žmogumi mechaninių kaukių pasaulyje

Naujausias trečiosios „Terminatoriaus“ dalies režisieriaus filmas nukelia į baugoką ateitį, kurioje žmonės nekelia kojos iš namų. Niekada. Nes jiems to nereikia: už juos socialinį gyvenimą gyvena pažangūs robotai – „surogatai“.

Tai – beveik tikslios, tik geriau atrodančios, gražesnės, žmonių kopijos. Tuo tarpu tikrieji žmonės, valdantys savuosius robotus nuotoliniu būdu, gali mėgautis pačiais įvairiausiais malonumais net neatsikeldami nuo sofos.

FTB agentas Gryras (akt. Bruce‘as Willisas) gauna užduotį ištirti paslaptingą žmogžudystę. Nužudytasis – studentas, susijęs su žmogumi, išradusiu surogatus. Kitaip tariant, susijęs su žmogumi, kurio dėka mūsų planeta dabar užpildyta žmonių mechaninėmis versijomis.

Žinoma, iš pradžių agentas tyrimo imasi per savo surogatą, pats saugiai sėdėdamas namuose. Tačiau greitai paaiškėja, kad norint sėkmingai išnarplioti bylą, agentui Gryrui teks pirmą kartą per daugelį metų žengti už savo būsto sienų. Ir ne vienam: kartu su dar viena FTB agente (akt. Radha Mitchell).

Prasideda įtampos kupinas „katės-pelės“ žaidimas, kuriame niekuomet negali būti tikras, kuris iš šalia esančių surogatų yra draugas, o kuris – priešas.

Rež. Jonathanas Mostow („Terminatorius 3: Mašinų prisikėlimas“, „U-571“).

Vaidina: Bruce‘as Willisas („Kietas riešutėlis“, „Teroro planeta“, „Laimingas skaičius kitas“, „Įkaitas“, „Nuodėmių miestas“, „Oušeno dvyliktukas“, „Saulės ašaros“, „Harto karas“, „Nepalaužiamasis“, „Devyni jardai“, „Dešimt jardų“, „Vaikis“, „Šeštasis pojūtis“, „Čempionų pusryčiai“, „Mūsų meilės istorija“, „Armagedonas“, „Penktasis elementas“), Radha Mitchell („Profesionalas“, „Meilės šventė“, „Tylioji kalva“, „Melinda ir Melinda“, „Niekados šalies beieškant“, „Degantis žmogus“, „Taikinys telefono tinkle“, „Kaubojai ir angelai“, „Visiška tamsa“), Rosamund Pike („Lūžis“, „Išsilavinimas“, „Doom“, „Puikybė ir prietarai“, „Paleistuvis“, „Pažadėtoji žemė“, „007: Pasveikink mirtį kitą dieną“), Vingas Rhamesas („Neįmanoma misija“, „Neįmanoma misija 2“, „Neįmanoma misija 3“, „Kalinių lėktuvas“, „O dabar jus skelbiu Čeku ir Lariu“, „Numirėlių aušra“, „Nuodėmė“, „Prakeiktas metas“, „Bėgti nuo mirties“, „Lilo ir Stičas“), Borisas Kodjoe („Erdvėlaivio kariai 3“, „Sutrikusi Alisa“, „Viskas apie mus“, „Madėjų šeimos susitikimas“, „Rudasis cukrus“, „Meilė ir krepšinis“), Jackas Noseworthy‘is („Besąlygiška meilė“, „U-571“, „Gaiduko efektas“, „Encino žmogus“, „Gyvas“, TV serialas „CSI kriminalistai“).