N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Nuotakų karai
Bride Wars (2009)
Žanras: Romantinė komedija
Sukurta: JAV
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 2009-01-16
Trukmė: 1h 30 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

Nesituokite tą pačią dieną, kaip ir jūsų draugai – tai kenkia sveikatai

Dvi geriausios draugės jau nuo mokyklos laikų: Liv (ją vaidina Kate Hudson) ir Ema (akt. Anne Hathaway). Kaip ir bet kurios kitos geriausios draugės – jos amžinai kartu: juokiasi, verkia, ar apie vaikinus plepa, o šiaip viena už kitą paskutinius marškinius atiduotų.

Plepėjimas apie vaikinus, žinoma, neįmanomas be tobulų vestuvių įsivaizdavimo. Taip beplepėdamos merginos baigia mokyklą, išvažiuoja studijuoti ir galų gale, žinoma, susiranda tuos – vienintelius – vaikinus. Neperskiriama draugystė tarp merginų taip pat išlikusi, tad abi su didžiuliu entuziazmu ima planuoti savo tikras vestuves ir svajoti apie nuostabiausią dieną savo gyvenime.

Kol, betvarkant būsimos didžiosios dienos reikalus, į juos įsivelia mažutė kanceliarinė klaida. Abiejų merginų vestuvės paskiriamos tą pačią dieną. Iki smulkmenų tarpusavio pokalbiuose išgvildenę tobulų vestuvių scenarijus, draugės ima konkuruoti dėl aptarnavimo, maisto tiekimo firmos, vestuvių vietos, svečių dėmesio... Kol galų gale, nei vienai nenorint atsitraukti, konkurencija perauga į tikrą karą.

Rež. Gary‘is Winickas („Šarlotės voratinklis“, „Staiga trisdešimties“, Lakas plaukams“, „Urmu pigiau 2“, „Vedybų planuotoja“).

Vaidina: Anne Hathaway („Ieškokit Gudručio!“, „Ir velnias dėvi Prada“, „Kuprotas kalnas“, „Užburtoji Ela“, „Princesės dienoraštis“, „Princesės dienoraštis 2“), Kate Hudson („Mano geriausio draugo mergina“, „Kvailių auksas“, „Keturios plunksnos“, „Kaip atsikratyti vaikino per dešimt dienų“, „Aleksas ir Ema“, „Per žingsnį nuo šlovės“), Candice Bergen („Mis slaptoji agentė“, „Misija – vestuvės“, „Seksas ir miestas“, „Mergina iš Alabamos“, „Gandis“, „Domino principas“, TV serialai „Seksas ir miestas“, "Murphy Brown", „Įstatymas ir tvarka“), Bryanas Greenbergas („Nobelio sūnus“, „Mano geriausias meilužis“, „Pabėgimas“, TV serialai „Sopranai: mafijos kronika“, „Įstatymas ir tvarka“), Kristen Johnston („Muzika ir žodžiai“, „Ostinas Pauersas: šnipas, kuris mane suviliojo“, „Ostinas Pauersas – auksinis narys“, „Niekas nieko nežino“, „Flinstounai Viva Rok Vegase“, TV serialai „Trečias luitas nuo Saulės“, „Seksas ir miestas“), June Diane Raphael („Velniop tą Sarą Maršal!“, „Zodiakas“, „Užsičiaupk ir dainuok!“).