Atpirkimas
Atonement (2007)
Žanras: Drama
Sukurta: Universal Pictures
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 2008-01-04
Trukmė: 2h 03 min
Cenzas: zzz_N/A

„Puikybė ir prietarų“ kūrėjų komanda sugrįžta su nauju filmu. Drama „Atpirkimas“ pastatyta pagal to paties pavadinimo Iano McEwano 2002-ųjų metų romaną. Filmo veiksmas apima kelis dešimtmečius. 13-metė mergaitė Brionė negrįžtamai pakeičia keleto žmonių, tarp jų ir savo pačios, likimus.

Karštą 1935-ųjų metų vasaros dieną mergaitė pamato nekaltą tarno sūnaus Robio (aktorius Jamesas McAvoy‘us) flirtą su savo vyresniąja seserimi Sesilija (akt. Keira Knightley). Neteisingas mergaitės supratimas to, ką matė, įvykius pakreipia lemtinga jų visų gyvenimams vaga, fone siaučiant Antrajam pasauliniam karui. Nors Sesilija ir Robis myli vienas kitą, remiantis Brionės kaltinimais, tarno sūnus suimamas už nusikaltimą, kurio jis nepadarė.

Einant metams, mergaitė turi susitaikyti su ją slegiančia kalte, privalo susigyventi su kančia dėl savo klaidos. Diena po dienos ji atranda ir suvokia amžinos meilės jėgą; diena po dienos ji eina sunkiu keliu į savo asmeninių nuodėmių atpirkimą.

Rež. Joe Wrightas (“Išdidumas ir prietarai”, “Pabaiga”)

Vaidina: Keira Knightley (“Karibų jūros piratai“, “Išdidumas ir prietarai”, „Tramdomieji“, „Karalius Artūras“, „Domino“, „Tegyvuoja meilė!”), Jamesas McAvoy‘us („Paskutinis Škotijos karalius“, „Penelopė“, „Narnjos kronikos“, „Vimbldonas“), Brenda Blethyn (“Išdidumas ir prietarai”, „Anapus jūros“, „Geltonasis paukštis“, „Sonis“, „Žiemos tamsoje“), Danielis Maysas („Geri metai“, „Pearl Harboras“, „Viskas arba nieko“, „Vyriausiasis pabrolys“, „Paslaptingas žodžių gyvenimas“), Peteris Wightas („Kietas faras“, „Babelis“, “Išdidumas ir prietarai”, „Vera Dreik“, „Aklas pasimatymas“, „Ketvirtasis angelas“, „Nuosprendis“), Harriet Walter („Babelis“, „Oneginas“, „Protas ir jausmai“, „Makbetas“)