Nenurodyta
Džesio Džeimso nužudymas, kurį įvykdė bailys Robertas Fordas
Assassination of the Jesse James by the Coward Robert Ford, The (2007)
Žanras: Kriminalinė drama
Sukurta: Warner Bros.
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2007-12-28
Trukmė: 2h 40 min
Cenzas: Nenurodyta

Režisieriaus Andrew Dominiko kriminalinė drama – tai vaizdingas ir jausmingas pasakojimas apie garsiausią XIX amžiaus banditą Džesį Džeimsą, kuris, slėpdamas savo tikrąjį vardą po pseudonimais, apiplėšinėdavo turtuolius, o pinigus atiduodavo vargšams.

Ši teatrališka kino juosta tiesiog užburia ir nugabena į neatmenamus laikus. Džesis Džeimsas (Bradas Pittas), turėdamas tik 34-rius metus, tampa vienu iš geriausių tarp nusikaltėlių. Kartu su vyresniuoju broliu Franku (Sam Shepard) Džesis yra garsiausios Amerikos gangsterių gaujos vadas. Jų sąskaitoje - didžiausi bankų, traukinių ir pašto apipėšimai.

Vieną dieną į gaują įstoja Robertas Fordas (Casey Affleck) ir jo brolis Čarlis (Sam Rockwell). Robertui, kuris dar nuo vaikystės žavėjosi Džesiu Džeimsu, tai - didžiausios svajonės išsipildymas. Bet kai iš gaujos pasitraukia Frankas ir pradeda normalų gyvenimą, prasideda didžiulės problemos. Vidiniai nesutarimai ir nepasitikėjimas vienas kitu priveda prie nenatūralių mirčių.

Filme daug dėmesio skiriama sudėtingiems santykiams tarp gaujos narių. Čia išryškėja baimė, nepasitikėjimas, pavydas, klasta, keršto troškimas. Spalvingi charakteriai ir įdomi istorija susipina šiame vaizdingame kino spektaklyje. Bradas Pittas filme ne tik pasiskyrė sau esminį vaidmenį , bet ir pats prodiusavo šią juostą. Holivudo žvaigždės vaidmuo šiame filme vienas įdomesnių jo kaip aktoriaus karjeroje.

Labai teatrališkas, stilingas ir poetiškas filmas. Jame pakanka ir veiksmo, ir dramos, ir meninių nukrypimų. Visos vyriškos aktorių komandos vaidyba fantastiškai gera.

Tai stiprus ir įtaigus vyriškas filmas.

Režisierius: Andrew Dominik („Chopper“)

Vaidina: Brad Pitt („Oušeno tryliktukas“, „Babelis“,“Troja“, „Ponas ir Ponia Smitai“) Casey Affleck („“Oušeno tryliktukas“, „Amerikietiškas pyragas“, „Gerasis Vilas Huntingas“); Mary-Louise Parker („Raudonasis drakonas“, „Damos portretas“);

Sam Shepard („Užrašų knygelė‘, „Operacija „Kardžuvė“, „Juodojo vanago žūtis“)