Žiūrovams nuo 16 metų
Absoliutus blogis: išnykimas
Resident Evil: Extinction (2007)
Žanras: Siaubo trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: AcmeFilm
Kino teatruose nuo: 2007-10-05
Trukmė: 2h 00 min
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų

Alisa (akt. Milla Jovovich) slapstosi Nevados dykumoje. Po varginančių kovų su UMBRELLA korporacijos paleistu virusu, karas vis dar nebaigtas. T-virusas dar siautėja ištuštėjusiose dykynėse, kadaise apstatytose miestais. Pasaulis pavirto griuvėsiais, mirusieji prisikėlė, o gyvieji virto zombiais. Alisos dar laukia ne vienas sunkus mūšis.

Alisa vėl susitinka su bendražygiais Karlosu Olivera (akt. Oded Fehr) ir El Džei (akt. Mike Epps), kad dar kartą pabandytų sunaikinti pragaištingąjį T-virusą, grąsinantį visus paversti gyvais numirėliais ir pasmerkti kankinančiai egzistencijai.

Prie kompanijos prisijungia išlikę neinfekuotieji – Kler (akt. Ali Larter), Ki Mart (akt. Spencer Locke) ir Nurs Beti (akt. Ashanti), kuriuos Alisa ir jos komanda turi nugabenti į Aliaską. Jų maršrutas kerta Las Vegasą, kadaise klestėjusią pramogų oazę, o dabar griuvėsiais virtusį miestą. Las Vegasas dabar - zombių ir mutantų valdžioje. Bėglių laukia žiauri kova ir kiekviena pora akių ir rankų, galinčių nutaikyti ginklą, svarbi kaip niekad.

Tačiau vienintelė likusiųjų neinfekuotuojų viltis – Alisa. Ji buvo patekusi į korporacijos UMBRELLA rankas ir tapo genetinių eksperimentų objektu. Bet ji neužsikrėtė baisiuoju T-virusu. Genetiniai eksperimentai ją padarė dar stipresnę, dar vikresnę ir dar nuožmesnę. Alisa tapo negailestinga naikinimo mašina. Tik jos antžmogiški sugebėjimai gali išgelbėti saujelę neinfekuotųjų nuo pražūties.

Alisos komandos laukia alkana zombių gauja, o pačios Alisos laukia dar piktesnis priešas – dr. Aizekas (akt. Iain Glen) iš korporacija UMBRELLA . Jis korporacijos laboratorijose augina armiją Alisos kraujo ištroškusių mutantų. Dr. Aizeko tikslas – sugauti Alisą, nes jos kūne ir kraujyje slypi visų jo nesėkmių ir problemų sprendimas.

Tačiau antžmogiškų galių įgyjusi Alisa taip pat turi savų tikslų. Jos tikslas – kerštas ir sunaikinimas. Šį kartą tai kova už išlikimą. Išgyventi gali tik viena barikadų pusė ir Alisa pasistengs, kad tai būtų jos pusė.

„Absoliutus blogis: Išnykimas“ – tai trečioji trilogijos, pastatytos pagal populiarųjį kompiuterinį žaidimą dalis. Mačiusieji pirmąją „Absoliutus blogis“ ir antrąją „Absoliutus blogis: Apokalipsė“ dalis, pamatys paskutinįjį ir lemiamą jau pažįstamų herojų mūšį su kraujo ištroškusiais zombiais ir mutantais. Daug spec. efektų, įspūdingų kovų scenų, šiurpulį keliančių siaubūnų ir žavioji Mila Jovovič lauks jūsų kinoteatruose -

Režisierius: Russel Mulcahy

Scenarijaus autorius: Paul W.S. Anderson

Prodiuseriai: Paul W.S. Anderson

Muzika: Tyler Bates

Vaidina: Milla Jovovich; Oded Fehr; Ali Larter; Ashanti