Įvairaus amžiaus žiūrovams
Srovės nublokšti (EN)
Flushed away (EN) (2006)
Žanras: Komedija, animacija, nuotykių
Sukurta: DreamWorks
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 2006-12-08
Trukmė: 1h 24 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Naujojo plastilinininės animacijos šedevro herojus – peliukas Rodis. Jis gyvena prabangiame Londono turtuolių bute ir yra baisiausiai visų numylėtas naminis gyvūnėlis. Rodžiui nieko netrūksta, tad nenuostabu, kad jis neturi jokio supratimo apie gyvenimą, verdantį už prašmatnaus namo Kensingtono rajone sienų, o tiksliau – po šio namo pamatais ir Londono gatvėmis. Tačiau princas netikėtai tampa elgeta...

Kai į butą, kur gyvena Rodis, užklysta kanalizacijos žiurkė Sidas, pastarasis, apstulbintas prabangos, pagalvoja, jog laimėjo „aukso puodą“. Tačiau pasipūtėlis Rodis visai netrokšta konkurentų. Jis pamėgina nusiųsti nekviestą atėjūną ten, iš kur šis atsibastė, tiesiausiu keliu – pro klozeto skylę, tačiau Sidas, nors ir grubus suskretėlis, tačiau tikrai nėra kvailas, todėl šniokščiančiu „tualeto liftu“ į jam visiškai nepažįstamą pasaulį iškeliauja gėrybėmis nepanorėjęs dalytis Rodis! Taip iš prabangių apartamentų jis patenka į purvinus Londono kanalizacijos vamzdžius, kur turi išmokti prisitaikyti prie kitokio gyvenimo. Paaiškėja, jog po miestu įsikūręs ištisas žiurkių miestas – Žiurkiapolis. Čia galioja savos taisyklės ir gatvių (o tiksliau – kanalizacijos požemių) įstatymai. Žinoma, Rodis trokšta kuo greičiau iš čia išsinešdinti, tačiau prieš tai jam teks patirti begalę linksmų ir šiek tiek kraupokų nuotykių, susirasti naujų pažįstamų ir netgi susidurti su Žiurkiapolio mafija!

Rež. Henry‘is Andersonas, Davidas Bowersas, Samas Fellas

Veikėjus įgarsina: Kate Winslet („Titanikas“, „Skandalingoji plunksna“), Hughas Jackmanas („Van Helsingas“, „Kardžuvė“), Ianas McKellenas („Žiedų valdovas“), Andy‘is Serkis („Žiedų valdovas“, „King Kongas“), Billas Nighy‘is, Simonas Callowas, Geoffrey‘us Palmeris, Shane‘as Richie‘is ir kt.