Įvairaus amžiaus žiūrovams
(RU) Medžioklės sezonas atidarytas!
(RU) Open Season (2006)
Žanras: Animacija
Sukurta: Columbia Pictures
Platintojas: AcmeFilm
Kino teatruose nuo: 2006-10-20
Trukmė: 1h 25 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Įgarsinta rusiškai.

Holivudo studijos "Sony" pirmajame animaciniame filme žiūrovus džiugins laukinės gamtos gyventojai - tinginys grizlis, plepys elnias, piktasis barsukas, darbštusis bebras, vienišas ežys, nenuorama šeškas, bailiai kiškiai ir dvi kuoktelėjusios antys, kurių nuotykius režisavo patyrusių autorių kolektyvas. Pagrindinis režisierius Rogeris Allersas prieš 12 metų sukūrė legendinį "Liūtą karalių" ir parašė scenarijus juostoms "Aladinas", "Mažoji undinėlė", "Gražuolė ir pabaisa", o režisūroje debiutuojantis Jillas Cultonas aktyviai dirbo ir sėmėsi patirties animiacinių filmų "Žaislų istorija", "Iš vabalų gyvenimo" ir "Monstrai".

Daugiau nei 400 kg sveriantis grizlis Bugas mėgaujasi idilišku ir ramiu gyvenimu mažame kalnų miestelyje, kurio gyventojai jį myli ir gerbia. Vieną dieną geraširdis meškinas pastebi medžiotojo automobilyje įkalintą elnią Eliotą ir nusprendžia išlaisvinti nelaimėn patekusį nepažįstamąjį. Bugas tikisi daugiau jo niekuomet nepamatyti, tačiau Eliotas turi sumąstęs visiškai kitokį planą. Įkyruolis elnias nori atsidėkoti savo išgelbėtojui, todėl ryžtasi įkalbėti jį pakeisti gyvenimo būdą, nes leisti laiką miške yra žymiai smagiau nei mieste. Eliotas su užsidegimu pripasakoja Bugui apie begalę įvairių pagundų, kokių šis dar neturėjo progos išbandyti.

Gražiais žodžiais apsvaigintas grizlis ryžtasi trumpai ekskursijai į mišką net neįtardamas, kad jau po kelių akimirkų dėl šio sprendimo teks gailėtis. Kai pačiu netikėčiausiu momentu suveikia lokiui būdingi instinktai, tai situacija tampa nebekontroliuojama ir du pokštininkai pasiklysta laukinėje gamtoje. Jų gyvybėms iškyla milžiniškas pavojus, nes po trejų dienų miške prasideda medžioklės sezonas. Tos akimirkos nerimastingai laukia paranojiškasis medžiotojas Šo, kuris yra įsitikinęs, kad gyvūnai rengia žiaurų sąmokslą prieš žmones, todėl labiausiai trokšta juos visus negailestingai iššaudyti. Prabangaus gyvenimo išlepintas geranoriškasis Bugas ir daug kalbėti mėgstantis beviltiškas jo gidas Eliotas privalo kuo greičiau surasti kelią į miestą, o pakeliui įveikti daug netikėtų kliučių, susipažinti su spalvingais miško gyventojais ir išmokti keletą svarbių gyvenimiškų dėsnių.

Režisierius: Roger Allers

Scenarijaus autorius: Steve Bencich

Vaidina: Martin Lawrence, Ashton Kutcher, Billy Connolly, Debra Messing