Įvairaus amžiaus žiūrovams
Ratai (LT)
Cars (LT) (2006)
Žanras: Animacija
Sukurta: Walt Disney Pictures
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 2006-08-18
Trukmė: 1h 57 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Dubliuotas lietuviškai!

Tai naujas garsios animacijos studijos „Pixar“, sukūrusios jau legenda tapusius filmus „Žaislų istorija“, „Žuviukas Nemo“, „Nerealieji“, darbas. Nuotykių, fantazijos, emocijų ir juoko kupinas filmas pasakoja apie... žavias, savo charakterį turinčias mašinytes, kurios susigrumia kelyje Route 66. Lenktyninis automobilis Makvinas netikėtai pasuka į mieguistą aplinkkelį ir patenka į mažą miestelį... Trokšdamas laimėti čempionatą, Makvinas susipažįsta su neįprastais miestelio veikėjais: ryškiu 2002-ųjų „Porsche“, mistine praeitimi dvelkiančiu 1951-ųjų „Hudson Horner“ ir surūdijusi, bet patikimu vilkiku Materiu. Jie padeda Makvinui suprasti, kad gyvenime yra geresnių dalykų nei trofėjai, šlovė ir rėmimas, o svarbiausia – tai ne finišo linija, o pati kelionė!

Rež. Johnas Lasseteris („Žaislų istorija“, „Žaislų istorija 2“, „Vabaliuko gyvenimas“)

Veikėjus įgarsina: Owenas Wilsonas („Tenenbaumų šeima“, „Armagedonas“, „Paskutinis jaunikio išbandymas“), Paulas Newmanas („Kelias į pražūtį“, „Žinutė butelyje“), Bonnie Hunt („Džeris Magvairas“, „Monstrų puota“, „Žalioji mylia“), Richardas Petty‘is, Johnas Ratzenbergeris, George‘as Carlinas, Cheecas Marinas ir kt.

Lietuviški balsai: Leonardas Pobedonoscevas, Inga Jankauskaitė, Gediminas Girdvainis, Vytautas Rumšas, Arvydas Dapšys, Andrius Žebrauskas, Rimantas Bagdzevičius, Dainius Svobonas, Galina Dauguvietytė, Saulius Sipaitis, Larisa Kalpokaitė, Vytautas Taukinaitis.