Įvairaus amžiaus žiūrovams
Ledynmetis 2 (EN)
Ice Age 2: The Meltdown (2006)
Žanras: Animacinė nuotykių komedija
Sukurta: 20th Century Fox
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 2006-04-07
Trukmė: 1h 31 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

2002-ųjų animacinio superhito „Ledynmetis“ herojai – mamutas Manfredas, tigras Diego ir tinginys Sidas – grįžta į ekranus, kad patirtų dar daugiau pavojingų ir labai juokingų nuotykių!

Įspūdingas populiariojo “Ledynmečio” tęsinys prasideda tada, kai Žemę dengiantis ledas pradeda tirpti, visiems priešistoriniams gyvūnams suteikdamas daug džiaugsmo. Dabar jie gali mėgautis visais prabangaus, pačios gamtos sukurto vandens atrakcionų parko malonumais: maudytis, šokinėti nuo tramplinų, grožėtis geizeriais ar naudotis natūraliomis purvo voniomis. Netikėti pokyčiai sužavi visus, tačiau gyvūnai net neįtaria, kad jiems gresia mirtinas pavojus: sparčiai tirpstančių ledynų vanduo netrukus užtvindys jų prieglobsčiu tapusį slėnį. Atsitiktinai pirmoji apie artėjantį potvynį sužino šaunioji trijulė – Manfredas, Sidas ir Diego. Jei pirmojoje filmo dalyje jie gelbėjo žmonių kūdikį, tai šį kartą herojams tenka dar svarbesnė ir atsakingesnė užduotis – išgelbėti nuo pražūties visus rojaus slėnio gyventojus. Jie ne tik privalo visus perspėti apie gresiantį pavojų, bet ir sugalvoti būdą, kaip pasprukti nuo grėsmingai artėjančio potvynio!

Rež. Carlosas Saldanha („Ledynmetis“, „Robotai“)

Herojus įgarsino: Ray Romano („Ledynmetis“, „Simpsonai”), Johnas Leguizamo („Karlito kelias“, „Prezidento sprendimas“, „Fanatas“, „Romeo ir Džiuljeta“, „Išpera“, „Semo vasara“, „Mulin Ružas!“, „Ledynmetis“), Denisas Leary („Tomo Krauno afera“, „Ledynmetis“), Queen Latifah („Čikaga“).