Įvairaus amžiaus žiūrovams
Megamaindas
Megamind (2010)
Žanras: Komedija, animacija, nuotykių
Sukurta: JAV
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 2010-12-17
Trukmė: 1h 35 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Kūrėjai, pasauliu padovanoję „Šreką“, „Madagaskarą“ ir „Kung Fu pandą“, dabar žada pakeisti mūsų visų supratimą apie filmų blogiukus.

Megamaindas yra genialus, nuostabus ir tobulas niekšas, turintis vieną mažytį trūkumą: jam labai, labai nesiseka. Metai iš metų Megamaindas bando užkariauti Metrosičio miestą visais įmanomais ir neįmanomais būdais. Ir visuomet – VISUOMET – jam sutrukdo jo pagrindinis priešas, superherojus Metromenas. Megamaindas niršta, siunta, kuria naujus planus – vien tam, kad juos ir vėl sugriautų jo varžovas, gelbstintis miestiečius nuo blogio.

Tačiau vieną kartą Megamaindui netikėtai pavyksta nugalėti Metromeną – superherojus žūsta. Negalėdamas pats tuo patikėti, piktadarys šėlsta iš laimės, tačiau neilgai. Pamažu jis suvokia, kad suiro gyvenimo pusiausvyra – niekšas nebeturi savęs verto priešininko.

Tačiau genijui Megamaindui tai ne problema – jis priešininką susikurs! Kaip taria, taip ir padaro. Bet, kaip žinia, bėda viena nevaikšto. Megamaindo kūrinys – superherojus Titanas – netrukus suvokia, kad žymiai smagiau būti blogiuku nei teigiamu herojumi. Megamaindas pakraupsta, sužinojęs Titano planus sunaikinti pasaulį, užuot jį gynus.

Megamaindui iškyla rimta psichologinė ir moralinė dilema. Norėdamas, kad išliktų pasaulis, kuriam jis galėtų kenkti, prieš tai Megamaindas privalės tą pasaulį išgelbėti.

Rež. Tomas McGrathas („Madagaskaras“, „Madagaskaras 2“).

Įgarsino: Bradas Pittas („Negarbingieji šunsnukiai“, „Keista Bendžamino Batono istorija“, „Perskaityk ir sudegink“, „Džesio Džeimso nužudymas, kurį įvykdė bailys Robertas Fordas“, „Ponas ir ponia Smitai“, „Babelis“, „Oušeno vienuoliktukas“, „Troja“, „Meksikietis“, „Vagišiai“, „Septyneri metai Tibete“, „Džo Bleko viešnagė“, „Kovos klubas“), Willas Ferellas („Sukurtas Haroldas“, „Įbroliai“, „Melinda ir Melinda“, „Prodiuseriai“, „Mano žmona – ragana“, „Vendelo Beikerio istorija“, „Atrastoji žemė“, „Pusiau profai“, „Pačiūžomis į šlovę“, „Procedūra“, „Zulanderis“, „Damų numylėtinis“, „Superžvaigždė“, „Ostinas Pauersas: šnipas, kuris mane suvedžiojo“), Jonah Hillas („Tempk jį čia!“, „Kaip prisijaukinti slibiną“, „Juokingi žmonės“, „Naktis muziejuje 2“, „Velniop tą Sarą Maršal“, „Kietakiaušiai“, „Yvanas visagalis“, „Užkibo“, „Gyvenimas pagreitintai“, „Močiutės anūkas“, „Aš myliu Huckabees“, „40-ties ir vis dar skaistus“), Tina Fey („Naktinis pasimatymas“, „Melo išradingumas“, „Naujokė“, „Mama į skolą“, „Alaus lyga“, „Martinas ir Orlofas“, „Ponyo ant uolos prie jūros“, TV serialas „Roko 30“), Davidas Crossas („Alvinas ir burundukai“, „Alvinas ir burundukai 2“, „Pirmieji metai. Pasitikime protėvius!“, „Kung Fu panda“, „Nevykėlių mokykla“, „Mergina vaikino kelnėse“, „Vyrai juodais drabužiais“, „Vyrai juodais drabužiais 2“, „Jausmų galia“, „Manęs čia nėra“).

Lietuviškai įgarsino: Dainius Gavenonis, Giedrius Arbačiauskas, Agnė Kaktaitė, Andrius Bialobžeskis, Jonas Šarkus, Arnolas Jalianiauskas, Olegas Ditkovskis, Severija Janušauskaitė, Lina Budzeikaitė, Miglė Polikevičiūtė, Indrė Patkauskaitė, Lina Budzeikaitė, Arnoldas Jalianiauskas, Josif Baliukevič, Dainius Svobonas, Arvydas Dapšys, Irmantas Jankaitis, Vytautas Rumšas ir kiti.FILMAS BUS RODOMAS IR 3D FORMATU.