Vingiuotas kelias namo
Due Date (2010)
Žanras: Komedija
Sukurta: JAV
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2010-11-05
Trukmė: 1h 40 min
Cenzas: zzz_N/A

Populiarus Holivudo režisierius Toddas Phillipsas pristato dar vieną šmaikščią komediją – „Vingiuotas kelias namo“. Po filmo „Pagirios Las Vegase“ sėkmės (juosta pelnė Auksinį gaublį geriausios komedijos ar miuziklo kategorijoje ir uždirbo daugiau nei 460 milijonų dolerių), prodiuseriai suteikė režisieriui Toddui Phillipsui visišką laisvę – nuo beprotiškų pokštų iki aktorių pasirinkimo.

Režisierius teigia, kad jam visada svarbiausia – aktoriai, su kuriais teks dirbti.

Ko tikėtis iš mėgstančio improvizuoti aktoriaus Zacho Galifianakio – matėme filme „Pagirios Las Vegase“. Bet didžiausias netikėtumas – jo partneris – aktorius Robertas Downey jaunesnysis, kuris pats save vadina „šiek tiek trenktu“. Oho. Komedija gali būti išties beprotiška.

Pranešama, kad juostos peržiūros metu salė taip garsiai kvatojosi, kad kone kilnojosi kino teatro stogas!Rimtas solidus architektas Piteris (Robertas Downey jaunesnysis) netrukus taps tėvu. Piteris nori nukeliauti į Los Andželą pas mylimą žmoną Kristiną (Michelle Monaghan), kad gimdymo akimirką būtų šalia, bet jo kelyje pasimaišo apie žvaigždės karjerą svajojantis keistuolis aktorius Etanas (Zachas Galifianakis), kuris įkalba Piterį drauge leistis į kelionę automobiliu. Su jais keliauja ir nenuspėjamo elgesio šuo.

Du skirtingų charakterių, niekaip nesuderinami vyrai kartu ryžtąsi įveikti vingiuotą kelią į Los Andželą – vienas iš jų skuba pas žmoną, kitas – skuba tapti Holivudo žvaigžde.

Beprotiški nuotykiai prasideda, kai Etanas nusprendžia valandėlę nusnūsti prie vairo...

Ar Piteriui pavyks laiku suspėti pas gimdančią žmoną?

O gal visa ši istorija baigsis tragiškai?

Piteris: „Jei aš praleisiu savo kūdikio gimimą, uždusinsiu tave tavo paties šaliku. Apvyniosiu jį aplink tavo sprandą ir pasmaugsiu“.

Etanas: „Skamba kiek drastiškai“.Kelios filmo kūrėjų mintys:

Toddas Phillipsas apie Robertą Downey jaunesnįjį: „Turėjau su juo problemų. Jis labai rimtai žvelgia į tai, kad turi būti juokingas“.

Zachas Galifianakis apie savo aktorinius gabumus: „Aš išklausiau aktoriaus meistriškumo kursą internetu – taip paprasčiau“.

Robertas Downey jaunesnysis apie savo vaidmenį: „Tai antras geriausias darbas mano karjeroje“.

Režisierius: Toddas Phillipsas („Pagirios Las Vegase“, „Kelyje“)

Vaidina: Robertas Downey jaunesnysis („Šerlokas Holmsas“, „Geležinis žmogus“), Zachas Galifianakis („Pagirios Las Vegase“, „Viskas ore!“), Michelle Monaghan („Dingusioji“), Juliette Lewis („Starskis ir Hečas“), Jamie Foxxas („Svajonių merginos“, „Rėjus“) ir kiti