Įvairaus amžiaus žiūrovams
Luisas ir ateiviai (dubliuotas) 3D
Luis & the Aliens (dubbed) 3D (2018)
Žanras: Komedija, animacija, nuotykių, šeimos
Sukurta: Vokietija
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2018-08-17
Trukmė: 1h 26 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

„Oskaru“ už geriausią 1989 metų trumpametražį animacinį filmuką „Balansas“ apdovanotas vokiečių kino kūrėjų Christopho ir Wolfgango Lauenstenų duetas šiais metais pristato vieną iš perspektyviausių savo karjerose darbų – nuotaika alsuojantį animacinį nuotykį – „Luisas ir ateiviai“.

Filme pasakojama apie paprastą, bet be galo protingą vaikiną Luisą, kuris dienų dienas leidžia skaitydamas apie ateivius ir nežemiškus pasaulius. Tačiau literatūra ir televizinės laidos yra niekis. Luisas trokšta gyvai pamatyti ateivius. Ir vieną dieną... ši svajonė tampa realybe, kai netoli jo namų sudūžta kosminis laivas!

Pamatęs, kokie padarai iš jo išlindo, Luisas iš karto tiesia pagalbos ranką ir pažada atvykėliams padėti rasti reikiamas detales jų kosminei transporto priemonei. O kol tai nutiks, maloniai kviečia ateivius pasisvečiuoti pas save. Žinoma, ateiviai priima kvietimą. Jie net nenutuokia, kokie išbandymai ir nuotykiai jų lauks apsigyvenus Luiso namuose!

Ši pozityvi, humoro ir beprotiškų nuotykių kupina animacinė vokiečių ir danų kino kūrėjų bendra produkcija į Lietuvos kino ekranus atkeliaus jau rugpjūčio 17 dieną.

Ši filmo versija bus rodoma dubliuota lietuviškai ir 3D formatu.

REŽISIERIAI: Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein, Sean McCormack