N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Zoja
Zoe (2018)
Žanras: Drama, fantastinis, romantinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Režisierius: Drake Doremus
Kino teatruose nuo: 2018-07-20
Trukmė: 1h 44 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Ewanas McGregoras – tobulų humanoidų kūrėjas fantastiniame filme „Zoja“

Įsivaizduokite, kad sėdite jaukiame restorane su savo antrąją puse. Visiška romantika. Tik viena „smulkmena“: jūsų antroji pusė – sukurta, nors ir idealiai veikianti... Jūsų partneris – humanoidas.

Romantinės dramos „Įkvėpk“ (angl. „Breathe In“), įtraukiančio fantastinio filmo „Vienodi“ (angl. „Equals“) ir puikiai kino kritikų įvertintos melodramos „Kaip pamišę“ (angl. „Like Crazy“) režisierius ir scenaristas Drake‘as Doremus dabar sugrįžta su visiškai futuristiniu filmu „Zoja“ (angl. „Zoe“).

Veiksmas vystosi netolimoje ateityje, kurioje žmonėms vis dar aktuali meilė. Tačiau šis gražus ir labai šiltas jausmas daugumai tėra kaip priedas prie patogaus gyvenimo. Vienu iš tokių žmonių yra milžiniškos kompanijos „Relationist“ mokslininkas Koulas (akt. Ewanas McGregoras).

Vyras dirba ties itin svarbiu projektu, kuris leis jam kaip ir daugeliui žmonių visame pasaulyje suprasti, ko reikia tobuliems santykiams tarp dviejų iki ausų įsimylėjusių žmonių.

Mokslininkų komanda sukuria Zoją (akt. žavioji Bondo mergina Léa Seydoux) – tobulos išvaizdos robotą, gebantį reaguoti į žmogaus emocijas. Bendraudamas su dirbtiniu intelektu ir nagrinėdamas kiekvieną jo žingsnį, Koulas netrukus pradeda jausti Zojai šiltus jausmus, kurie gali ne tik sugriauti jo mokslinę karjerą, bet ir sudaužyti širdį.

Filme greta Ewano McGregoro ir Léa Seydoux pasirodys ir dainininkė Christina Aguilera, kuri pastaraisias metais buvo dingusi iš viešumos. Ji įkūnys seksualią robotę-prostitutę.

Ar abipusė meilė tarp žmogaus ir dirbtinio intelekto įmanoma? Kaip atrodo laboratorijoje sukurtas tobulas santykių partneris, kuris ištikimai mylės, bus jausmingesnis, emocingesnis ir niekada nenuvils?

Į šiuos ir kitus klausimus atsakymas visai netrukus – liepos 20 dieną, kai kino ekranuose pasirodys futuristinė meilės istorija – „Zoja“.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

REŽISIERIUS: Drake Doremus („Įkvėpk“, „Vienodi“, „Kaip pamišę“)

AKTORIAI: Léa Seydoux („Spektras“, „Gražuolė ir pabaisa“, „Adelės gyvenimas. I ir II skyrius“, „Neįmanoma misija. Šmėklos protokolas“), Ewan McGregor („Ūsuotasis Ponas Mortdecai“, „Tobulas jausmas“, „Angelai ir demonai“, „Vaiduoklis“, „Myliu tave, Filipai Morisai!“, „Sala“, „Mulen Ružas“, „Žvaigzdžių karai: epizodas I. Pavojaus šešėlis 3D“, „Traukinių žymėjimas“), Theo James („Kitas pasaulis. Kraujo karai“, „Divergentes serija: Lojalioji“, „Kai svyla padai“, „Kitas pasaulis 4. Pabudimas“), Rashida Jones („Myliu tave, žmogau“, „Selestė ir Džesis amzinai“), Christina Aguilera („Burleska“) ir kt.