Suaugusiems nuo 18 metų
Penkiasdešimt pilkų atspalvių
Fifty Shades Of Grey (2015)
Žanras: Drama, romantinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 13.02.2015
Trukmė: 2h 05 min
Cenzas: Suaugusiems nuo 18 metų„Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ pristatinėti greičiausiai nebūtina. 2011-aisiais pasirodęs britų autorės E.L. James erotinis romanas buvo tarsi bomba visame pasaulyje. Lietuva – ne išimtis. Romanas ir du jo tęsiniai, vos pasirodę, be konkurencijos okupuodavo perkamiausių knygų sąrašų pirmąsias vietas. Tad tie (ar, tiksliau, tos), kurie skaitė knygą, tikrai pasižiūrės ir filmą.

Literatūros studentė Ana, paprašyta kambario draugės, susitinka su jaunu milijonieriumi verslininku Kristijanu Grėjumi, kad paimtų interviu iš šio žavaus ir paprastai merginai tikrai nepasiekiamo vyriškio. Naivią studentę pakeri milijonieriaus asmenybė ir pamažu Ana jį įsimyli.

Kristijanas Grėjus taip pat užsidega noru įtraukti Aną pradžioje į savo keistus žaidimus, o vėliau ir į gyvenimą tik jam priimtinomis sąlygomis. Netikėtai užsimezgę romantiški santykiai atvers Anai gyvenimo puslapius, iš kurių tikrai nesimokė universitete. O visa kita jau skaitėte.

Režisierius: Sam Taylor-Johnson

Scenarijus: Kelly Marcel (screenplay)

Romanas: E.L. James

Vaidina: Dakota Johnson (Ana), Jamie Dornan (Kristijanas), Rita Ora (Mija), Eloise Mumford (Keitė), Luke Grimes (Eljotas) ir kt.