N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Zoologijos sodo prižiūrėtojas
Zookeeper (2011)
Žanras: Komedija, romantinis, šeimos
Sukurta: JAV
Platintojas: AcmeFilm
Režisierius: Frank Coraci
Kino teatruose nuo: 2011-09-02
Trukmė: 1h 42 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

Zoologijos sodo gyventojai sulaužo tylos įžadus, kad padėtų mylimiausiam prižiūrėtojui atrasti ir laimėti meilę. Priešingu atveju jis meilės reikalus tvarkys pasikliaudamas tik savo galva, o tai reiškia, jog gyvūnams gresia visiems laikams netekti pačio geriausio pasaulyje prižiūrėtojo kovoje su kur kas pavojingesniu padaru nei jie... moterimi.

Franklino zoologijos sodo gyventojai be proto myli savo prižiūrėtoją Grifiną (akt. Kevin James). Tačiau vieną dieną Grifinas suvokia, jog jam mielesnė liūtės, o ne moters, draugija. Taigi, šansai rasti gyvenimo draugę menki. Ypač turint omenyje nevykusią patirtį romantinių santykių srityje – prieš keletą metų Grifino mergina Stefani (akt. Leslie Bibb) paliko jį tą pačią akimirką, kai jis, įveikęs drovumą, pasipiršo. Neigiamo Stefani atsakymo priežastis buvo mažas Grifino atlyginimas ir dėmesio nevertas zoologijos prižiūrėtojo darbas. Tad Grifinas nusprendžia mesti darbą ir pasiieškoti užsiėmimo, kuris moterų akyse daug patrauklesnis. Pavyzdžiui, prekyba prabangiais automobiliais. Kodėl Grifinas, keletą metų po išsiskyrimo su mergina tyliai lindėjęs zoologijos sode, netikėtai apsisprendžia viską mesti? Priežastis paprasta: jo horizonte vėl pasirodė Stefani. Šįkart Grifinas nenusiteikęs pralaimėti.

Panikos apimti gyvūnai nusprendžia, jog atėjo laikas sulaužyti tylos įžadus ir atskleisti didžiąją paslaptį: jie moka kalbėti! Bijodami prarasti Grifiną, gyvūnai imasi sudėtingos užduoties – išmokyti prižiūrėtoją bendravimo su moterimis paslapčių. Liūtai jam pataria būti agresyviam, varlės – papūsti žandus, lokiai moko atrasti „vidinį lokį“. Grifinas taip įsijaučia, jog brolio vestuvių repeticijoje paseka vilkų patarimu ir „pažymi teritoriją“ ties kambarinės gėlės vazonu.

Tuo tarpu, kol Grifinas vaikosi paviršutinišką Stefani, pačioje prižiūrėtojo panosėje laukia tikras deimančiukas – jo kolegė Keitė (akt. Rosario Dawson). Ji tokia pat atsidavusi ir mylinti zoologijos sodo gyventojų prižiūrėtoja kaip ir Grifinas. Jam net nereikėtų keisti darbo, jei nori sužavėti Keitę. Visi būtų patenkinti: Grifinas savimi ir darbu, Keitė dėmesiu vyro, kuriam yra neabejinga, gyvūnai tuo, kad neprarado nuostabaus prižiūrėtojo. Deja, meilė akla ir verčia daryti beprotybes...

„Zoologijos sodo prižiūrėtojas“ - tobulas receptas rudens vakarui: truputis romantikos, šiek tiek veiksmo ir kalbantys gyvūnai. Visa tai pagardinta didele sauja juoko.Režisierius: Frank Coraci

Vaidina: Sylvester Stallone, Adam Sandler, Jon Favreau, Rosario Dawson, Ken Jeong ir kt.