Tai kino gerbėjų bendruomenė, kuri domisi viso pasaulio kinu, kuriems kinas – gyvenimo poreikis ir didžioji laisvalaikio dalis, kurie mėgaujasi kino naujienomis ir yra dažniausi kino teatrų lankytojai. Džiaugiamės, kad Kino klubas jau vienija daugiau kaip 10 000 narių, nepraleidžiančių progos užsukti į mūsų kino sales pamatyti naujausių kino filmų. Narystė Kino klube ir specialios narių kortelės garantuoja jiems daug nuolaidų ir teikia kitokių privalumų.

„Forum Cinemas“ pristato naują, daugiapakopę lojalumo programą  - KINO KLUBO Draugas, Fanas arba GURU.

Specialios bilietų kainos, ypatingos nuolaidos skanėstams bare, paprasta ir patogi elektroninė parduotuvė ir net nuolaidos jūsų draugams su jūsų kortele. Nes dabar jūs galite patys pasirinkti kuo būti – DRAUGAS, FANAS arba KINO GURU.

Tapti Kino klubo nariu nėra sudėtinga. Kiekvienam, užpildžiusiam anketą, suteikiama magnetinė Kino klubo nario kortelė, kuri garantuoja nuolaidas dviem asmenims kino filmų bilietams ir baro prekėms, nemokamam bilietų rezervavimui internetu  ir daug kitokių paskatinimų bei galimybių.

Jei norite tapti Kino klubo nariu, čia galite rasti konkrečios informacijos apie narystę klube, poreikius ir galimybes.

Pačią anketą visada rasite "Forum Cinemas" kino centrų bilietų kasose bei internete. Jei iškiltų klausimų, rašykite mums adresu info@forumcinemas.lt ir mes susisieksime su Jumis.

O „Forum Cinemas“ – tai daugiausia kino teatrų Lietuvoje, daugiausia kino salių, didžiausias filmų repertuaras ir pasirinkimas, patogiausias seansų laikas, daugiausia ir populiariausių kino festivalių bei kino premjerinių renginių.
 

* KAIP TAPTI KINO KLUBO NARIU

* BENDROJI INFORMACIJA APIE KINO KLUBO KORTELĘ

* KINO KLUBO KAINODARA

* KLUBO NARIO ANKETA

* KODĖL REIKALINGA KORTELĖ

* SUSIETI KINO KLUBO KORTELĘ SU WEB VARTOTOJU
 

LINKIME MAGIŠKŲ ĮSPŪDŽIŲ KINE!

 

*********************************