N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Mano geriausias draugas
A Very Bad Friend (2019)
Žanras: Komedija
Sukurta: Prancūzija
Platintojas: Best Film, UAB
Kino teatruose nuo: 03.07.2020
Trukmė: 2h 00 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Smulkiam sukčiui Mikai (aktorius Ahmed‘as Sylla) vieną dieną nepasiseka: jį supakuoja policija ir netrukus pristato į teismą. Nors teisėja linkusi vaikinuko pasigailėti, už durų jo jau laukia žmonės, kuriuos Mika apsuko. Labai nemalonūs žmonės. Tokie nemalonūs, kad Mika, greitai apsvarstęs visas galimybes, verčiau pasirenka kalėjimą.

Ten jį patalpina į vieną kamerą su keistu, žemaūgiu ir šiek tiek apkūnoku veikėju Paskaliu (akt. Alban‘as Ivanov‘as), kuris visiems prisistatinėja Putino vardu. Paskalis nė kiek neslepia, kad simpatizuoja Rusijos prezidentui ir kitiems su šia šalimi susijusiems dalykams, ypač ginklams. Apie juos Paskalis galėtų kalbėti ištisas valandas. Mika greitai sužino, kad simpatijos Rusijai toli gražu nėra vienintelė Paskalio keistenybė. Kuomet naujai pasodintą vaikinuką kalėjimo kieme užkabina kažkoks recidyvistas, prišokęs Putinas taip jį apskaldo, kad po to niekas nedrįsta net pasižiūrėti Mikos pusėn. Išgelbėtas „bepročio“, „nevaldomo“ ir „nesveikai pavojingo“ Putino reputacijos, Mika lengvai atlieka neilgą savo bausmę ir, širdingai atsisveikinęs su savo naujuoju bičiuliu, iškeliauja gyventi naujo gyvenimo.

Po trejų metų Mika gyvena ir dirba kitame mieste, didelėje gerbiamoje kompanijoje. Dabar jis prisistato Mikaelio vardu ir ruošiasi vesti savo boso dukterį. Tačiau vieną dieną tartum perkūnas iš giedro dangaus jo gyvenime apsireiškia buvęs kalėjimo bičiulis Putinas. Mikai tenka pasitelkti visą savo išmonę, kad išprotėjęs Rusijos fanatikas nesugriautų jo naujojo gyvenimo.

Smagi prancūziška komedija „Mano geriausias draugas“ Lietuvoje pradedama rodyti liepos 3 dieną.

Filmas prancūzų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Varante Soudjian

Vaidina: Ahmed Sylla, Alban Ivanov, Judith El Zein, Ornella Fleury ir kt.