N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Meile tikiu
I Still Believe (2020)
Žanras: Drama, romantinis, muzikinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Vaidina: Britt Robertson
Kino teatruose nuo: 26.06.2020
Trukmė: 1h 55 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

Drama „Meile tikiu“ pasakoja tikrą amerikiečių dainininko Džeremio Kempo (jį vaidina aktorius KJ Apa) istoriją. Muzikos pasaulyje siekiantis išpopuliarėti 20-metis vaikinas sutinka Melisą (aktorė Britt Robertson) ir ją beprotiškai įsimyli. Mergina taip pat nelieka abejinga charizmatiškam ir jautriam muzikantui. Nepaisant jauno amžiaus ir neilgos pažinties, Džeremis ir Melisa įsitikinę, kad yra skirti vienas kitam.

Tačiau likimas pasiunčia jiems patį sunkiausią išbandymą: Melisa sužino, kad serga vėžiu. Nenorėdama tapti našta, mergina bando Džeremį atstumti, tačiau jis nepasiduoda, nes neturi nė menkiausios abejonės dėl savo jausmų ir bendros ateities.

Nors vaikiną nuo skubotų žingsnių bando atkalbėti ir jo tėvai, Džeremis pasiryžęs susieti savo gyvenimą su Melisa. Tad nepaisant tėvų prieštaravimų, netrukus jie pasižada vienas kitam mylėti amžinai.

Melisai atsidūrus ligoninėje, Džeremis ją lydi kiekviename ilgame ir sekinančiame gydymo žingsnyje. Jiems tenka iškęsti daugybę sunkių akimirkų ir nusivylimų, tačiau bet koks skausmas tampa lengvesnis, kai turi su kuo jį pasidalinti. Vaikino atsidavimas sušvelnina Melisos kančias, o sunkumais išbandyti jausmai tik sustiprėja, atnešdami jiems abiems iš naujo atgimstančią viltį ir sustiprėjusią meilę.

Filmas „Meile tikiu“, įkvėptas amerikiečių dainininko Džeremio Kempo gyvenimo, Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti kovo 20 dieną.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Andrew Erwin, Jon Erwin

Scenaristas: Jon Erwin, Jon Gunn

Vaidina: Gary Sinise, Britt Robertson, K.J. Apa, Shania Twain, Melissa Roxburgh