Žiūrovams nuo 16 metų
Aferistės
Hustlers (2019)
Žanras: Komedija, kriminalinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 20.09.2019
Trukmė: 1h 49 min
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų

Striptizą viename Niujorko klubų šokanti Ramona (akt. Jennifer Lopez) yra viena ilgiausiai klube išdirbusių šokėjų, tad vos galą su galu suduriančiai klubo naujokei Destinei (akt. Constance Wu) ji tampa viskuo: patarėja, palaikytoja ir geriausia drauge.

Kasnakt matant ciniškus, geismo ir godulio apimtus klubo klientus Ramonai kyla pyktis. Juk būtent jie – turtingi bankininkai, makleriai ir finansininkai – kalti, kad tokie žmonės kaip Destinė ir ji pati nemato šviesios dienos. Netrukus Ramona sukuria planą, kaip, pasitelkus savo patirtį ir darbe išmoktas gudrybes, būtų galima jiems atkeršyti.

Savo planą Ramona išdėsto Destinei ir kitoms kolegėms. Įtikinusi jas, kad nė viena iš jų aukų tikrai nesikreips į policiją dėl to, kad striptizo klube išleido keletą tūkstančių dolerių, Ramona suburia viskam pasiryžusių merginų būrelį ir ima švarinti savo klientų kišenes. Iš pradžių tai joms fantastiškai sekasi, tačiau net ir geriausiame plane pasitaiko netikėtumų…

Filmas rodomas anglų kalba ir su lietuviškais subtitrais.

Režisierė: Lorene Scafaria

Vaidina: Jennifer Lopez („Antrasis šansas”, „Vaikinas iš gretimo namo”), Constance Wu („Pasakiškai turtingi”), Julia Stiles („Džeisonas Bornas”, „Optimisto istorija”), Keke Palmer , Lili Reinhart, Mercedes Ruehl, Lizzo, Cardi B.