N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Tėtušio milijonai
Dorogoy papa (2019)
Žanras: Komedija
Sukurta: Rusija
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 13.09.2019
Trukmė: 1h 28 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Nuo rugsėjo 13 dienos žiūrovus kviečiame į kino teatrus pasižiūrėti šmaikščios komedijos visai šeimai „Tėtušio milijonai“.

Susipažinkite su didžiulio prekybos tinklo savininku Vadimu (akt. Vladimiras Vdovičenkovas). Jį visuomet sutiksite ten, kur sukasi didžiuliai pinigai. Jam niekada netrūko apsukrumo ir gudrumo. Jis visuomet pirmas, visada azartiškas, visada pasiruošęs! Taip, Vadimas tas, apie kurį žmonės pasakytų „turi uoslę pinigams“, tačiau bėda ta, kad „uoslė“ ne visada paremta etiškais metodais.

Manipuliacijos ir piniginės aferos – Vadimo verslo kasdienybė, jis čia kaip „ryklys vandenyne“. Tas milijardinis sandoris su solidžiu investuotoju iš Kinijos turėjo „paeiti“ pagal scenarijų, bet... magnatui koja pakiša jo paties kadais sugalvotas planas – užrašyti verslo imperiją senutei mamai, kuri prekybos centro kontrolinį akcijų paketą testamentu paliko savo vienintelei anūkėlei. Pasirodo visų gerbiamas verslininkas tiesiog pamiršo... kad turi dukrą!

„Įjungęs“ žavaus manipuliatoriaus talentą Vadimas išvyksta į mažą provincijos miestelį manydamas, kad lengva ranka atsiims savuosius... 500 milijonų dolerių iš šešiolikametės dukrelės, bet raudonplaukė Alina (akt. Valentina Liapina) – visa į tėtį! Ne iš kelmo spirta mergaičiukė, puikiai užuodžia „brangiojo“ tėtuko kėslus ir palikimo atiduoti nė neketina!

Šmaikšti, pilna sarkastiško humoro komedija visai šeimai „Tėtušio milijonai“ nuo rugsėjo 13 dienos.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

REŽISIERIUS: Michailas Raschodnikovas

AKTORIAI: Vladimiras Vdovičenkovas, Valentina Liapina, Vladimiras Sičevas, Irina Pegova, Nikolajus Šraiber, Ieva Andrejevaitė.

Kino platintojo UAB „Garsų pasaulio įrašai“ informacija.