Žiūrovams nuo 16 metų
Pašėlęs policininkas: naujametinis nesusipratimas
Politseyskiy s Rublyovki. Novogodniy bespredel (2018)
Žanras: Komedija
Sukurta: Rusija
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 04.01.2019
Trukmė: 1h 30 min
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų

Prestižiniame Maskvos rajone Rubliovkoje įsikūrusiame policijos skyriuje – nerimo dienos. Artėjant Naujiesiems, šalies Vidaus reikalų ministerija paskelbia planus uždaryti kai kuriuos policijos skyrius. Nors tikslaus tokių skyrių sąrašo dar nėra, baimės akys didelės, o gandai keliauja greitai.

Grišos Izmailovo (aktorius Aleksandras Petrovas) vadovaujami policininkai ima ieškoti išeities – garantijos, kad jų skyrius nebūtų panaikintas. Šauniesiems Rubliovkos pareigūnams reikia kažko tokio, kas užtikrintai įrodytų jų svarbą ir nepakeičiamumą. Kitaip tariant – didelio rezonansinio nusikaltimo ir staigaus, efektingo jo išaiškinimo. Bet kur tu gausi tą rezonansinį nusikaltimą, kuomet ant nosies Naujieji. Žmonėms rūpi šventė, o ne nusikaltimai.

Nematydami kitos išeities, pareigūnai nusprendžia, kad nusikaltimu reikia pasirūpinti patiems ir nutaria apiplėšti banką. Patys apiplėš, patys išsiaiškins, grąžins pinigus, susirinks pagyras iš ministro ir galės būti ramūs dėl ateities. Pasitelkę į pagalbą šeimos narius, artimuosius ir bičiulius, pareigūnai pradeda operaciją, kuri labai greitai „nuvažiuoja nuo bėgių“, o vietoje kruopščiai parengto plano įsivyrauja smagus Naujametinis chaosas.

Nuotaikingoje komedijoje išvysime ne tik Grišą Izmailovą, bet ir kitus be galo populiaraus TV serialo herojus: Vladimirą Jakovlevą, Niką, Muchičių, Alioną, Kristiną ir kitus.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: Ilya Kulikov

Vaidina: Aleksandr Petrov, Sergej Burunov, Aleksandra Bortich, Roman Popov, Tatyana Babenkova, Sofia Kashtanova, Rina Grishina.