N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Jaunikis ant balto žirgo
Le Retour du Héros (2018)
Žanras: Komedija, istorinis
Sukurta: Prancūzija, Belgija
Platintojas: Best Film, UAB
Režisierius: Laurent Tirard
Vaidina: Jean Dujardin
Kino teatruose nuo: 10.08.2018
Trukmė: 1h 30 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Pasiilgote gražių kostiumų ir rūmų intrigų? Romantinė prancūzų komedija „Jaunikis ant balto žirgo“ pasiūlys abu šiuos dalykus ir, žinoma, daug juoko.

Gražuolis mergišius kapitonas Nevilis, kartu su visa Napoleono kariauna išvykstą į karą Austrijoje. Savo sužadėtinei jis pažada grįžti labai greitai ir, kad laikas neprailgtų – rašyti jai kiekvieną dieną. Tačiau dienos bėga, o laiškai nepasiekia gražuolės Polinos. Svajonės bliūkšta, o širdis dūžta į šipulius. Matydama savo sesers neviltį, Elizabet nusprendžia gelbėti seserį ir apsimesti jos mylimu Neviliu. Ji rašo meilės kupinus laiškus kapitono vardu, kuria didvyriškas istorijas iš mūšių laukų ir galiausiai „nužudo“ savo herojų kaip tikrą didvyrį. Niekas nesitikėjo, kad po kurio laiko, Nevilis grįš gyvas... Ne toks idealus, kaip Elizabet laiškuose, tačiau nepraradęs savo žavesio ir iškalbos. Čia ir prasideda intriguojanti istorija apie „Jaunikį ant balto žirgo“. Pokštų kupinas filmas jau nuo rugpjūčio 10 dienos.

Filmas prancūzų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Laurent Tirard („Asteriksas ir Obeliksas Jos Didenybės tarnyboje“, „Prancūziška porelė“, „Mažasis Nikolia“)

Vaidina: Jean Dujardin („Artistas“, „Volstryto vilkas“), Melanie Laurent („Negarbingi šunsnukiai“, „Apgaulės meistrai“), Noemie Merlant ir kiti.