Žiūrovams nuo 16 metų
Paskutinis krikštatėvis: Džonas Gotti
Gotti (2018)
Žanras: Drama, kriminalinis, biografinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Režisierius: Kevin Connolly
Kino teatruose nuo: 10.08.2018
Trukmė: 1h 45 min
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų

Džonas Džosefas Gotis Jaunesnysis augo skurde ir nuo pat mažų dienų pasuko nusikaltėlio keliu. Žiaurus ir negailestingas vaikinas sparčiai kilo nusikaltėlių hierarchijoje ir 1985 m. nužudęs doną Polą Castellano, tapo vienos stipriausių Niujorko gaujų – „Gambino šeimos“ – donu.

Spalvingu ir charizmatišku charakteriu išsiskyręs Gotis nevengė viešumos ir greitai tapo vienu žymiausių ne tik savo laikmečio, bet ir visų laikų gangsterių.

Sūnaus Džono jaunesniojo (akt. Spencer Rocco Lofranco) akimis nupasakota istorija atveria audringą „paskutinio krikštatėvio“ gyvenimą, jam ir jo žmonai (akt. Kelly Preston) bandant išlaikyti šeimą kartu tarp nesibaigiančių tragedijų, nusikaltimų ir savižudiškos meilės...

Italijos spauda doną Gotti iki šiol vadina „paskutiniuoju krikštatėviu“ ir negaili jam dėmesio nepaisant to, kad vyras buvo išties didelio masto nusikaltėlis ir imdavosi žiauriausių priemonių „tvarkai įvesti“ – savo šalyje jis yra legenda... Paslaptinga legenda, kurios bijomasi, o kartu ir norima sužinoti kiek įmanoma daugiau detalių apie keistą ir kraštutinumų kupiną šio vyro gyvenimą.

1990-aisiais pagaliau nuteistas kalėti iki gyvos galvos, Džonas Gotis nuo gerklės vėžio mirė kalėjime 2002 m.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: Kevin Connolly („Brangiojo Eleanora“, „Edeno sodininkas“)

Vaidina: John Travolta, Spencer Rocco Lofranco, Kelly Preston, Stacy Keach, Pruitt Taylor Vince, Chris Mulkey, Lydia Hull, Ella Bleu Travolta, Megan Leonard, Michael Woods, Jordan Trovillion.