Žiūrovams nuo 16 metų
Firmos kalėdinis balius
Office Christmas Party (2016)
Žanras: Komedija
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 09.12.2016
Trukmė: 1h 45 min
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų

Didelės kompanijos vadovė Kerolė (aktorė Jennifer Aniston) yra sėkminga verslininkė, kuriai nervus gadina tik jos jaunesnis brolis Klėjus (akt. T. J. Miller‘is) - „atsipūtęs“ bičas, kuriam gyvenime svarbiausia – gerai pasilinksminti. Iš geros širdies paskyrusi Klėjų vadovauti vienam iš kompanijos padalinių, Kerolė nebegali toliau taikstytis su to padalinio nešamais nuostoliais nusprendžia jį uždaryti.

Tačiau Klėjus turi kitų planų. Vaikinas ryžtasi surengti kalėdinį firmos vakarėlį, kurio tikslas - sudominti potencialius investuotojus, kad šie nupirktų padalinį, o jis pats (ir jo kolegos) ne tik išsaugotų savo darbus, bet ir išsivaduotų nuo užknisančios sesers globos ir nuolatinių priekaištų. Žinoma, vakarėlio kontrolė jau po pirmosios valandos ima slysti iš Klėjaus rankų. Jo sustabdyti nebepajėgia netgi netikėtai atvykusi Kerolė. Apimta siaubo, ji tegali stebėti, kaip kalėdinis firmos balius virsta Apokalipsės vertu „tūsu“, kurį tikrai būtina pamatyti.

Režisierius: Josh Gordon, Will Speck

Vaidina: Jennifer Aniston („Labas, mes Mileriai”, „Kaip atsikratyti boso”, TV serialas „Draugai”), Jason Bateman („Kaip atsikratyti boso”, „Viskas įskaičiuota”, „Hankokas”), Olivia Munn („Iksmenai: Apoklipsė”, „Ūsuotasis ponas Mortdecai”, „Geležinis žmogus 2”), T.J. Miller („Deadpool”, „Transformeriai 4”, „Tempk jį čia!”), McKinnon („Vaiduoklių medžiotojai”, „Sesutės”), Jillian Bell („Nevykėliai po priedanga 2”, „Kūčiukai, narkotikai ir seksas”), Rob Corddry („Seks video”).