Žiūrovams nuo 16 metų
KP16: Praradimas
KP16: Demolition (2015)
Žanras: Uždarymo filmas
Sukurta: Jungtinės Valstijos
Platintojas: Kino pavasaris, VŠĮ
Kino teatruose nuo: 31.03.2016
Trukmė: 1h 40 min
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų

21-asis Tarptautinis kino festivalis KINO PAVASARIS 2016

UŽDARYMO FILMAS

Aprašymas

Niujorkietis bankininkas Deivisas Mičelas (Jake Gyllenhaal) gyvena nerūpestingai ir mėgaujasi sėkme. Vieną dieną avarijoje žūsta jo žmona Julija ir Deivisas tarsi pabunda iš sapno. Draugai ir šeima bando jį paguosti, bet jis, rodos, nieko nejaučia. Laukdamas žinių apie žmoną ligoninėje, jis nori nusipirkti šokolado batonėlį iš automato, tačiau šis užstringa. Deiviso mintis taip užvaldo šis nutikimas, kad jis pradeda rašyti laiškus šokoladų automato bendrovei. Laiškai vis ilgėja, virsta savotiška išpažintimi. Į laiškus pradeda atsakinėti paslaptinga bendrovės darbuotoja Karen (Naomi Watts). Du žmonės randa bendrą kalbą. Susirašinėjimas Deivisą atpalaiduoja, jis imasi destruktyvių veiksmų: išardo namų baldus, juos naikina, sujaukia ir darbo vietą. Tačiau tarp Deiviso ir paslaptingosios Karen užsimezgusi graži draugystė padės jiems suvokti, kad yra už materialines gėrybes daug brangesnių dalykų.

„Režisierius ir vėl imasi savo mėgstamos temos: narplioti žmogaus emocijų gelmes. Nenustebkite, jei žiūrėdami filmą nubrauksite ne vieną ašarą.“ (S. Lingevičiūtė)

Režisierius

Jean-Marc Vallée (gim. 1963 m. Monrealyje, Kanadoje).

Filmografija: „Juodasis sąrašas“ (1995), „C.R.A.Z.Y.“ (2005, „Kino pavasaris“), „Viktorija: jaunoji karalienė“ (2010), „Café de Flore“ (2011, „Kino pavasaris“), „Dalaso klubas“ (2013, „Kino pavasaris“), „Laukinė“ (2014, „Kino pavasaris“), „Susinaikinimas“ (2015, „Kino pavasaris“).

Scenarijaus autorius (-iai) / Screenwriter(s): Bryan Sipe

Pagrindiniai aktoriai / Principal Cast: Jake Gyllenhaal, Naomi Watts, Chris Cooper, Judah Lewis, Heather Lind

Operatorius (-iai) / Cinematographer(s): Yves Bélanger

Montažas / Editor(s): Jay M. Glen

Kompozitorius (-iai) / Music:

Prodiuseris (-iai) / Producer(s): Jean-Marc Vallée, Lianne Halfon, Russell Smith, Molly Smith, Trent Luckinbill, Sidney Kimmel