N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Pasivaikščiojimas
Walk 3D (2015)
Žanras: Komedija, trileris, nuotykių
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 09.10.2015
Trukmė: 2h 05 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palydaTom Rothman, Steve Starkey

Scenaristas: Robert Zemeckis, Christopher Browne

Vaidina: Ben Kingsley, Joseph Gordon-Levitt, Charlotte Le Bon, James Badge Dale, Ben Schwartz, Steve Valentine

Aprašymas:

Kvapą gniaužiantis naujas R. Zemeckio filmas „Pasivaikščiojimas“

Visais laikais žmonės troško iššūkių. Kopė į aukščiausius kalnus, nėrė į didžiausias gelmes, skrido aplink pasaulį, leidosi į ugnikalnių kraterius ir nuolat bandė žmogaus galimybių ribas. Didžioji dalis visuomenės juos visais laikais vadino bepročiais, ieškančiais mirties. Patys ekstremalai neretai prisipažįsta, kad tik nugalėdami save jaučiasi iš tikrųjų gyvi.

1973 metais jaunas lyno akrobatas iš Prancūzijos, vardu Filipas Peti (Philippe Petit), atvyko į Niujorką. Tuo metu vos 24 metų vaikino tikslas buvo vienas beprotiškiausių, kukius tik galima sugalvoti. Filipas užsibrėžė be jokių apsaugų pereiti lynu, ištiestu 417 metrų aukštyje tarp Pasaulio prekybos centro bokštų dvynių. Su tokių pat „išprotėjusių“ bičiulių ir profesionalų pagalba Filipas turėjo nugalėti daugybę biurokratinių kliūčių (jo planas, be abejo, buvo nelegalus ir grėsė kalėjimu), išdavysčių, nesėkmių ir, visų pirma, patį save, kad planas taptų realybe.

Mėnulyje yra pabuvoję 12 žmonių. Tuo tarpu lynu tarp Pasaulio prekybos centro bokštų dvynių yra perėjęs vienintelis Filipas Peti (šiuo metu, beje, ir gyvenantis Niujorke). Tai jis padarė 1974 m. rugpjūčio 7 dienos rytą, likus savaitei iki savo 25-ojo gimtadienio. 400 metrų aukštyje, naudodamas tik 8 m. ilgio ir 25 kg. svorio balansinę lazdą, nuo vieno pastato iki kito Filipas per 45 minutes lynu perėjo aštuonis kartus.

Filmą „Pasivaikščiojimas“ režisavo Robert‘as Zemeckis („Atgal į ateitį“, „Forestas Gampas“, „Prarastasis“). Pagrindinį Filipo vaidmenį suvaidino Joseph‘as Gordon‘as-Levitt‘as, o jo mokytoją ir įkvėpėją „tėtį Rudį“ – aktorius Ben‘as Kingsley‘is. Kvapą gniaužiantis tikrų įvykių atpasakojimas filme „Pasivaikščiojimas“ Lietuvos kino teatruose – nuo spalio 9 dienos.

Režisierius: Robert Zemeckis

Scenarijus: Robert Zemeckis, Christopher Browne

Vaidina: Ben Kingsley, Joseph Gordon-Levitt, Charlotte Le Bon, James Badge Dale, Ben Schwartz, Steve Valentine