Žiūrovams nuo 16 metų
Gelbėk mus nuo pikto
Deliver Us From Evil (2014)
Žanras: Siaubo, trileris, kriminalinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 05.09.2014
Trukmė: 2h 00 min
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metųNiujorko policininkas, seržantas Ralfas Sarčis (jį vaidina iš filmų „Hana“ bei „Keliautojo laiku žmona“ pažįstamas Eric‘as Bana) imasi tirti keistų ir itin žiaurių nusikaltimų virtinę. Vienas jo kolega bando seržantą įtikinti, kad šie nusikaltimai negali būti paprasto žmogaus darbas ir kad čia yra įsipainioję aukštesnės blogio jėgos. Realistas ir truputį cinikas Ralfas savo ruožtu mano, kad nėra tokio blogio, kuriam nebūtų pasiryžęs žmogus ir jokiais antgamtiniais reiškiniais čia nė iš tolo nekvepia.

Vis tik jo įsitikinimai ima svyruoti, kuomet keisti ir nepaaiškinami dalykai ima dėtis jo paties šeimoje. Negalėdamas sveiku protu paaiškinti keistų vizijų, kurias regi jo mažametė dukrelė (ir kurios ima brautis ir į jo paties sąmonę), policininkas pamažu ima keisti nuomonę apie į mūsų gyvenimus besibraunantį anapusinį pasaulį.

Šis procesas dar labiau paspartėja, kuomet Ralfas susipažįsta su egzorcizmo specialistu – ispaniško ir vengriško kraujo kunigu imigrantu Mendoza (akt. Edgar‘as Ramirez‘as). Kartu vyrai imasi tirti keistus nusikaltimus, kurie, kaip netrukus paaiškėja, yra ne kas kita, o didžiulio demoniško blogio pastangos užvaldyti žmones ir pasėti paniką Niujorke.

Filmas „Gelbėk mus nuo pikto“ pastatytas pagal knygą, kurioje aprašytos tikros Niujorko policininko Ralfo Sarčio tirtos bylos.

Režisierius: Scott Derrickson

Prodiuseris: Jerry Bruckheimer

Scenarijus: Paul Harris Boardman, Scott Derrickson

Muzika: Christopher Young

Vaidina: Eric Bana, Edgar Ramirez, Olivia Munn, Sean Harris, Joel McHale, Dorian Missick, Antoinette LaVecchia