N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Kartu ne savo noru
Blended (2014)
Žanras: Komedija, romantinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 11.07.2014
Trukmė: 2h 00 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palydaDu vieniši tėvai Loren (aktorė Drew Barrymore) ir Džimas (Adam‘as Sandler‘is), išgyvenę išsiskyrimo liūdesį, pagaliau nusprendžia vėl nueiti į pasimatymą. O geriausiai pirmajam kartui juk tinka aklas pasimatymas. Vis tik Loren ir Džimas šia galimybe pasinaudoti nesugeba. Pademonstravę vienas kitam bjauriausias savo charakterio savybes, Loren ir Džimas prisiekia daugiau niekuomet nesusitikti.

Tačiau likimas kartais būna atkaklus – jei jau ką nusprendė, būtinai įgyvendins. Po kelių savaičių abu vieniši tėveliai nusprendžia savo vaikams padovanoti visam gyvenimui įsiminsiančią kelionę Afrikon. Štai čia ir pasireiškia likimo ironija: pasirodo, Džimas ir Loren apsistoja ne tik tame pačiame viešbutyje, bet praktiškai ir tame pačiame numeryje.

Pamatę vienas kitą ir atsigavę nuo pirminio šoko, Loren ir Džimas nusprendžia pasistengti elgtis civilizuotai savo vaikų labui. Tačiau ar jiems pavyks? Loren ir Džimo laukia patys beprotiškiausi nesusipratimai, patys įsimintiniausi nuotykiai ir patys netikėčiausi jausmai...

Režisierius: Frank Coraci („Vestuvių dainininkas”, „Stadiono vaikis”, „Klik! Arba gyvenimas pagreitintai”, „Aplink pasaulį per 80 dienų”)

Scenarijus: Ivan Menchell ir Clare Sera

Aktoriai: Adam Sandler ir Drew Barrymore (abu „Vestuvių dainininkas”, „Visados kaip pirmą kartą”), Wendi McLendon-Covey („Sunokusios pamergės”), Joel McHale, Kevin Nealon, Jessica Lowe, Terry Crews („Nesunaikinami 2”), Shaquille O’Neal.