N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Justin Bieber. Tikėk!
Justin Bieber's Believe (2013)
Žanras: Dokumentika, biografinis, koncertas
Sukurta: Bionovus, UAB
Platintojas: Incognito Films, UAB
Kino teatruose nuo: 02.01.2014
Trukmė: 1h 32 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palydaPrivalai pamatyti, kad patikėtum! Tai istorija apie mažo berniuko stulbinamą sėkmę, užgimusią iš vieno atsitiktinio vaizdo klipo „YouTube“. Kuo tapo išskirtiniu muzikalumu apdovanotas Justinas Bieberis, pavergęs milijonų širdis? Nuoširdus pasakojimas apie jo gyvenimą ir pribloškiantis, kupinas efektų ir nuostabios muzikos koncertas.

„Believe“ – Justino Bieberio 2012 m. išleisto itin sėkmingo albumo ir vėliau sekusio koncertų turo pavadinimas. Tuo tarpu naujasis filmas tęsia tai, kas buvo pradėta 2011 m., kai ekranuose pasirodė muzikinė juosta „Justin Bieber: Never Say Never“ – jis ir toliau pasakoja apie paauglio širdžių ėdiko gyvenimą scenoje ir už jos ribų. Jau kurį laiką pats Justinas skelbia „Twitter‘yje“ trumpus vaizdo klipus iš naujojo projekto. Tad jau dabar galima tvirtinti, jog gerbėjos tikrai nenusivils. Jos išvys ne tik atlikėjo pasirodymus turo koncertuose, bet ir iš pirmų lūpų sužinos viską apie šio talentingo paauglio kelią į šlovę.

Ekrane pamatys ne tiks išskirtinius interviu su pačiu dievaičiu, bet ir popmuzikos grandų Usher ar Ludacris pasisakymus. Tiesa, čia bus pasakojimai ir apie išsiskyrimą su Selena Gomez (nors kas norėtų pasakoti apie buvusiąją?..), ir apie garsųjį incidentą su paparaciu. Bet ne tai svarbiausia. Svarbiausia yra tikėti, jog paprastas paauglys iš „YouTube“ vaizdelių gali tapti pasauline žvaigžde. Patikėk tuo, kas atrodė neįmanoma!

Režisierius: Jon M. Chu

Dalyvauja: Justin Bieber, Scooter Braun, Ryan Good, , Ludacris, Mike Posner, Rodney Jerkins, Usher Raymond