N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Viskas įskaičiuota 2: naujųjų rusų nuotykiai Turkijoje
Vsio vkliucheno 2 (2013)
Žanras: Komedija
Sukurta: Rusija
Platintojas: Incognito Films, UAB
Kino teatruose nuo: 04.10.2013
Trukmė: 1h 35 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palydaPrieš porą metų režisierius Eduardas Radziukevičius visą Rusiją (ir ne tik) prajuokino žaisminga istorija apie keistus ir žaismingus prabangios veterinarijos klinikos savininko Andrejaus nuotykius Turkijoje – „All Inclusive, arba viskas įskaičiuota“. Filmas pateko į pelningiausių Rusijoje sukurtų filmų kasmetį dešimtuką. Tad visai nenuostabu, jog kūrybinė komanda nusprendė nepabūgti ir „antrą kartą įbristi į tą pačią upę“. Keisčiausia, jog jiems puikiai pavyko. Antroji dalis visiškai nenusileidžia pirmajai, o kartais net ją lenkia.

Kai su draugu esate panašūs kaip du vandens lašai, tikra nuodėmė būtų nedalyvauti antrininkų konkurse ir nesusišluoti lengvų pinigų. O šlamantys labai praverstų Andrejui, kurio verslas išgyvena tikrą nuopuolį (juk „daktaras Aiskauda“ „neasistuoja“ turtingoms poniutėms ir ketina vesti). Jaunikio nesulaiko net tai, kad vestuvės po trijų dienų! Jis vis tiek nusprendžia skristi į Stambulą trokšdamas įrodyti būsimam uošviui oligarchui, jog sugebės aprūpinti jo dukrą. Žinoma, tikrąją kelionės priežastį Andrejus nuslepia ir sukurpia graudžią „pasakėlę“ apie tetą, gyvenančią Stambule (nors vėliau paaiškės, kad ekscentriškoji tetulė gyvena Tombove!) ir jos mirtinai sergantį katiną. Tik vargu ar Andrejus įsivaizdavo, jog atsidūręs Turkijoje, jis ne tik sutiks senus draugus, įgis naujų priešų, bet ir patirs svaiginančių ir mirtinai pavojingų nuotykių.

Skubame patikinti – viskas baigsis gerai. Juk čia komedija! Ir dar viskas įskaičiuota – meilė, aistra, klasta, pavojus ir humoras...

Režisierius: Eduard Radziukevič (Эдуард Радзюкевич)

Vaidina: Michail Bespalov (Михаил Беспалов), Marina Aleksandrova (Марина Александрова), Fiodor Dobronravov (Федор Добронравов), Ana Ardova (Анна Ардова), Roman Modianov (Роман Мадянов), Nona Grišajeva (Нонна Гришаева), Eduard Radziukevič (Эдуард Радзюкевич), Andrej Kaikov (Андрей Кайков).