N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Gravitacija
Gravity (2013)
Žanras: Trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 04.10.2013
Trukmė: 1h 30 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palydaDĖMESIO! Šis filmas bus rodomas ir 3D formatu. Būkite atidūs rinkdamiesi seansą.

Išankstinės nuomonės tų, kurie jau žiūrėjo šį filmą Venecijos tarptautinio kino festivalio atidaryme ar matė bent ištraukas iš naujojo meksikiečių režisieriaus Alfonso Cuaron'o filmo „Gravitacija", leidžia daryti išvadą, kad ši juosta paliks vieną ryškiausių pėdsakų fantastinio kino istorijoje, o filmų „Viskas apie tavo mamą", „Žmonių vaikai" bei „Haris Poteris ir Azkabano kalinys" autorius stos į vieną gretą su tokiais kino gigantais kaip S. Kubrick'as („2001-ųjų kosminė odisėja"), A. Tarkovskis („Soliaris") ar F. J. Schaffner'is („Beždžionių planeta").

Medicinos inžinierė daktarė Rajan Stoun (Sandra Bullock) iškeliauja į savo pirmąją kosminę misiją. Kartu su ja vyksta astronautas-veteranas Matas Kovalskis (George'as Clooney'is), kuriam tai bus paskutinė išvyka į žvaigždes. Tyrinėtojus ištinka tragedija, kuomet kosminio palydovo nuolauža praktiškai nepataisomai sugadina jų erdvėlaivį. Netekę ryšio su Žemeir sparčiai senkant deguonies atsargoms, astronautai privalo surasti išeitį iš beviltiškos padėties. Prasideda įtempta kosmoso tylos apgaubta kova už gyvybę.

Režisierius: Alfonso Cuaron

Scenarijus: Alfonso Cuaron, Jonas Cuaron

Vaidina: Sandra Bullock, George Clooney