Įvairaus amžiaus žiūrovams
Rifo pasaka 2
Reef 2: High Tide (2012)
Žanras: Animacija, muzikinis, šeimos
Sukurta: Pietų Koreja, JAV
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 10.05.2013
Trukmė: 1h 20 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

DĖMESIO! Filmas bus rodomas ir 3D formatu. Būkite atidūs rinkdamiesi seansą.

Žuviukas Pajus kartu su draugais gyvena koraliniame rife visai greta pikčiausių vandenyno plėšrūnų – ryklių. Jis stengiasi įtikinti rifo gyventojus, kad visiems reikia sukurti planą kaip apsisaugoti nuo ryklių atakų. Deja, niekas jo nesiklauso. Drąsusis Pajus organizuoja savigynos pamokas kaimynams, tačiau į jas niekas neina.

Pasikliaudamas seno burtininko – vėžlio Neriso patarimais Pajus išmoksta kovos menų subtilybių. Į rifą atkeliauja šarminga žuvelė Rokas. Stilingas ir visada gerai nusiteikęs naujokas pasiūlo rifo gyventojams surengti įspūdingą šou ir pasilinksminti. Rifo gyventojai, sužavėti Roko charizmos ir sugebėjimo šokti, visiškai atsipalaiduoja ir pamiršta žuviuko Pajaus perspėjimus apie pavojų.

Rifo gyventojai nežino, kad Rokas – piktųjų ryklių šnipas, apsigyvenęs su jais tik tam, kad galėtų išduoti visus veiksmus. Linksmindamiesi prašmatniame vakarėlyje draugai net nepastebi, kaip į jų rifą priguža ryklių. Spalvingas povandeninis pasaulis, įspūdingi 3D efektai, įsimintini ir ryškūs veikėjai pradžiugins visą šeimą.Nepaprasti nuotykiai vandenyne 3D ir 2D formatais prasideda jau gegužės 10 dieną.

Režisieriai: Mark A.Z. Dippé, Taedongas Parkas

Scenarijus: Chrisas Denkas, Johnny Hartmannas