N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Mergvakaris Maljorkoje
O chjom molchjat dievushki (2013)
Žanras: Komedija
Sukurta: Rusija
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 03.05.2013
Trukmė: 1h 25 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Keturios geriausios draugės, pavargusios nuo kasdienybės, kuri persekioja jas Maskvoje, susiruošia į kelionę. Merginoms būtinai reikia atsipalaiduoti ir pašėlti ten, kur šilta ir visada šviečia saulė. Krykštaudamos jos išsiruošia savaitgaliui į saulėtąją Ispaniją – „gerti, šokti ir nuveikti ką nors nelegalaus“, – kaip sako pačios herojės. O tada ir prasideda...

Turėdamos tik porą dienų rūpesčiams pamiršti merginos negaišta laiko ir linksmintis pradeda vos išlipusios iš lėktuvo. Kokteiliai, vakarėliai, aistringi vyrai ir kitos saldžios nuodėmės – nuovargį veikėjos veja kūniškais malonumais ir pašnekesiais. Daug pašnekesių. Taurė po taurės ir prasideda kalbos apie tai, ką iki šiol draugės slėpdavo ne tik nuo kitų, bet ir nuo savęs. O kur dar ponas šaunusis (akt. M. Porečenkovas), netikėtai prisijungęs prie seksualių merginų kompanijos.

Tai filmas visoms kultinio „Sekso ir miesto“ gerbėjoms. Linksmi nuotykiai, stilingos suknelės, aukštakulniai bateliai, pikantiški pokalbiai, juokingos situacijos ir tikra moteriška draugystė komedijoje „Mergvakaris Maljorkoje“ jau nuo gegužės 3 Lietuvos kino teatruose.

Režisierius: Karen Oganesian („Įkvėpimas žudyti“, „Aš lieku“)

Vaidina: Julia Peresild („Pakraštys“), Olesia Sudzilovskaja („Peterburgo banditai“), Olga Smirnova, Taisija Vilkova, Michailas Porečenkovas („Peterburgo banditai“, „Trio“)