N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Su Naujaisiais, mamos!
S Novim godom, mami! (2012)
Žanras: Komedija, šeimos
Sukurta: Rusija
Platintojas: Top Film Baltic
Kino teatruose nuo: 04.01.2013
Trukmė: 1h 30 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palydaGražiausių metų švenčių proga – filmas apie brangiausius žmones: mamas

Priartėjus gražiausioms metų šventėms, į kino teatrus atkeliauja filmas, pasakojantis apie kiekvieno iš mūsų brangiausią žmogų: mamą. Juostoje „Su Naujaisiais, mamos!“ supintos penkios istorijos. Visos panašios – apie mylinčias, besiaukojančias, besijaudinančias ir gero savo vaikams norinčias mamas. Visos skirtingos – su savais džiaugsmais, rūpesčiais ir nesusipratimais. Juokingi ir liūdnoki, jaudinantys, lyriniai ir komiški pasakojimai apie mamos ir vaiko santykius, nepaisant amžiaus.

Viena mama nežino, kad jos sūnus, provincijoje mokęsis groti violončele, išvykęs į Maskvą metė muziką ir tapo striptizo šokėju. Vieną dieną ji susiruošia į sostinę apsilankyti sūnaus koncerte. Dviejų pradinių klasių mokinukių mamos kovoja dėl savo dukrų lyderiavimo, nepaisydamos fakto, kad pačioms mergaitėms ši kova absoliučiai beprasmė, kadangi joms žymiai svarbiau ne konkuruoti, o draugauti. Kita aštuonmetė išgyvena asmeninę tragediją dėl susigalvoto savo bjaurumo, lyginant su gražuole mama. Dar vienas trisdešimtmetis veikėjas, tebegyvenantis su mama, nutaria įgyvendinti jos seną svajonę ir nusivežti mamą į pasaulio įsimylėjėlių sostinę Paryžių. Svajonė išsipildys su kaupu: mama ne tik apsilankys savo svajonių mieste, bet ir susipažins su pačiu Alenu Delonu. Kurį vaidina ne kas kitas, o... Alenas Delonas!

Filme „Su Naujaisiais, mamos!“, kuris yra prieš nepilnus metus sukurtos juostos „Mamos“ tęsinys, vaidina visas Rusijos aktorių žvaigždynas: Jelizaveta Bojarskaja, Jekaterina Klimova, Irina Rozanova, Tatjana Vasiljeva, Svetlana Ivanova , Jekaterina Vilkova, Pavelas Volia, Konstantinas Kriukovas, Maksimas Matvejevas, Garikas Charlamovas ir kiti. Juostoje išvysime ir lietuvę Agnę Ditkovskytę bei prancūzų žvaigždę Aleną Deloną, kuris, kaip jau minėta, juostoje vaidina save.

Meilė, dėkingumas, užuojauta, supratimas, džiaugsmas ir visi kiti šilčiausi jausmai filme „Su Naujaisiais, mamos!“. Nusiveskite į kiną savo mamą.Režisierius: Sarik Andreasjan, Artiom Aksenenko, Dmitrij Gračiov

Scenarijus: Olga Antonovna, Sarik Andreasjan, Leonid Margolin

Vaidina: Jelizaveta Bojarskaja, Maksim Matvejev, Agnė Ditkovskytė, Pavel Volja, Alen Delon, Jekaterina Vilkova, Svetlana Ivanova ir kt.