N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Ernis
Wolverine, The (2013)
Žanras: Veiksmo, nuotykių
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 26.07.2013
Trukmė: 2h 16 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda„Nemirtingumas gali tapti prakeiksmu...“ – šitaip apibūdinama naujausia fantastinio epo „X-Menai“ dalis.

Mutantas Loganas-Ernis – stiprus kaip žvėris. Jis turi unikalią savybę – yra nesužeidžiamas. Jo negali sunaikinti ginklai, ligos, nuodai. Be to, Ernis daug lėčiau sensta. Norėdamas nesukelti įtarimo aplinkiniams, jis gyvena kaip atsiskyrėlis: klajoja po gūdžius miestelius. Be šeimos, be draugų.

Nemirtingumas ilgainiui tampa sunkiai pakeliama našta, gyvenimas beprasmis. Ernis supranta, kad visi, kuriuos jis mylės, anksčiau ar vėliau mirs. Jis liks vienas.

Tačiau vieną dieną Ernis sužino, kad jo ieško Japonijos mafijos bosas. Atvykęs į tekančios saulės šalį, mutantas išgirs šokiruojančią žinią: jis gali tapti mirtingu.

Pirmą kartą gyvenime toks pažeidžiamas, išsekintas kovų su pavojingais priešais, palūžęs nuo psichologinės įtampos, jis privalės apsispręsti: mirti ar gyventi amžinai...Režisierius: Jamesas Mangoldas („Traukinys į Jumą“, „Tapatybė“, „Mergina su trūkumais“, „Keitė ir Leopoldas“).

Vaidina: Hughas Jackmanas, Famke Janssen, Willas Yunas Lee, Brianas Tee ir kt.