N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Nenugalimieji. Narsos įstatymas
Act Of Valor (2012)
Žanras: Veiksmo, trileris, nuotykių, karinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Incognito Films
Kino teatruose nuo: 15.06.2012
Trukmė: 1h 50 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Tikri kariai. Tikra taktika. Tikros kulkos. Tikras veiksmas. Pirmą kartą kino istorijoje - veiksmo filmas, kuriame vaidmenis atlieka tikri profesionalūs kariai. Ir ne bet kokie, o JAV karinio jūrų laivyno “jūrų ruoniai” - geriausi iš geriausiųjų. Tie, kuriuos slapta siunčia į pavojingiausias misijas, į priešo užnugarį, į kovą su teroristais priešo kontroliuojamoje zonoje... Niekas nežino tikrų jų vardų. Vienintelė lengva jų diena yra vakar. NENUGALIMIEJI - tai ne šiaip sau kino filmas, o įvykis, kurį kiekvienas tikras vyras privalo patirti didžiąjame ekrane!

Kosta Rikoje misiją vykdę du CŽV agentai pakliūna į pasalą. Vienas jų nužudomas, o agentė Morales (akt. Roselyn Sanchez) paimama į nelaisvę. Jos išvaduoti pasiunčiami kiečiausi JAV kariai – karinio laivyno „jūrų ruoniai“. Vykdydami šią misiją, jie supras, kad padėtis gerokai rimtesnė nei buvo manyta iš pradžių – viskam pasiryžusi teroristinė grupuotė ruošia ataką prieš civilizuotą pasaulį. Ar „ruoniams“ pavyks juos sustabdyti? Ar pavyks išgelbėti įkaitę? Ar visi grįš namo?..

Dviejų režisierių tandemas Scottas Waughas ir Mike'as McCoy 2007 metais filmavo tikras JAV karinio jūrų laivyno misijas. Ši patirtis jiems leido ne tik iš arti pamatyti realią karinio laivyno kasdienybę, bet ir susipažinti su šimtais karių ir kraują stingdančiomis jų istorijomis.

Daugybę valandų praleidę ten, kur pakliūti leidžiama ne kiekvienam, jie nusprendė, tai, ką pamatė ir patyrė – papasakoti ir žiūrovams.

Stengdamiesi filmui suteikti kuo daugiau autentiškumo, į filmą jie pakvietė ne tik profesionalius aktorius, bet ir tikrus karius! Pirmą kartą kino istorijoje - pažintis su tikrais herojais, kurių net vardai - griežtai įslaptinti. Ekrane - tikra taktika ir tikros misijos, o įspūdis - lyg pats dalyvautum kovoje su pavojingiausiais priešais...Režisierius: Scott Waugh, Mike McCoy

Scenarijus: Kurt Johnstad

Muzika: Nathan Furst

Vaidina: Alexander Asefa, Andrea Castro, Jason Cottle, Aurelius DiBarsanti, Timothy Gibbs ir kt.