N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
"Happyendless" 3D VAIZDO IR GYVO GARSO KONCERTŲ TURAS
"Happyendless" 3D VAIZDO IR GYVO GARSO KONCERTŲ TURAS (2011)
Žanras: Koncertas, 3D
Sukurta: Lietuva
Platintojas: Sick Service, UAB
Kino teatruose nuo: 11.03.2011
Trukmė: 1h 00 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

Pirmasis Lietuvoje „Happyendless“ gyvo garso 3D vaizdo koncertų turas

„Happyendless“ rengia pirmąjį Lietuvoje gyvo garso koncertų turą su 3D vaizdo projekcijomis. Šių renginių metu grupė „Happyendless“ gyvai koncertuos „Forum Cinemas“ kino teatro salėse, o žiūrovai ekrane tuo pačiu metu galės gėrėtis 3D projekcijomis, kurias sukūrė studija „Recream“. Tokio formato koncertai Lietuvoje rengiami pirmą kartą ir juos pamatyti bus galima tik 4 Lietuvos miestuose, tik 10-ies seansų metu.

Kino teatro salėse bus įrengta speciali koncertinė aparatūra ir muzikinė scena. Šviesos specialistams Eugenijui Sabaliauskui ir Mindaugui Skuminui įrengus specialų apšvietimą, „Happyendless“ pavyko suderinti gyvą savo pasirodymą scenoje su iš ekrano sklindančiomis 3D vaizdo projekcijomis. Žiūrovai koncertą stebintys pro 3D akinius mato ir gyvai grojančią šešių muzikantų komandą ir 3D vaizdo siužetus.

„Sulaukiame daug klausimų iš savo „Facebook“ fanų, ar tai bus tiesiog 3D filmas, ar koncertas. Galime drąsiai teigti, kad tai bus du viename. Grupė koncertuos gyvai, o už muzikantų nugaros žiūrovai matys tikroviškus 3D vaizdo siužetus. Keičiant apšvietimą, renginio metu kartais atrodys, kad mes esame ekrano vaizde, nors iš tikrųjų mes gyvai grosime jums kino teatro salės scenoje“, - apie netradicinį koncertų formatą pasakoja „Happynedless“ muzikantai.

Šio turo metu „Happyendless“ žiūrovams pristatys geriausius savo kūrinius bei šviežiausias dainas iš naujojo albumo. Trimačio vaizdo siužetai sukurti tokioms dainoms kaip „Power Forever“, „No Tomorrow“, „Vacuum“, „Uncovering New Africa“. Kitą pusę gyvai atliekamo grupės repertuaro sudarys būsimo „Happyendless“ albumo kūriniai: „Sweet Sweet Super Sweet“, „Golden Olympic“, „Central Lover“, „London Big City“ bei kitos dainos. Žiūrovai koncerto metu galės pamatyti vienuolika 3D vaizdu perteikiamų istorijų, kurių temos įvairiausios – nuo matymo džiaugsmo, amžinos kelionės, iki meilės.

„Reljefiniai 3D vaizdai papildys gyvą „Happyendless“ koncertą. Erdvinis kinas - tai išraiškos būdas, kuriuo siekiame priartinti prie realybės paprastai nematomus kasdieninius dalykus, tokius kaip žmonės, meilė, grožis, maistas, pinigai, sportas, tikslo siekimas ir netikėtumai. Šią gyvenimišką dokumentiką perkėlėme į trečiają dimensiją ir papildėme kompiuterine grafika. Mus supanti aplinka, tiesiog prašosi būti perkelta į 3 dimensiją, kad atsiskleistų jos siurrealistinis grožis. Kiekvieną akimirką mus supa mini dramos“, - sako vaizdo autorė Klaudija Kairaitytė iš studijos „Recream“.

„Norėjome parodyti matymo džiaugsmą. Panaudodami šiuolaikines technologijas išryškinome tokią kasdienybę, kokia ji yra iš tikrųjų. Jei perfrazuotume garsų filosofą, kuris teigė: „Mąstau, vadinasi, gyvenu“, - mes sakome: „Matau, vadinasi, gyvenu“. Kartais žmonės vaikšto kaip karietų arkliai su uždengtomis akimis, kad neišsigąstų. Norėjome, kad ta akis dengianti uždanga nukristų. 3D efektas kasdienybei suteikia naują prasmę. Šis projektas – tai pirmas žingsnis į lietuviško 3D kino sukūrimą”, - pasakoja režisierius Oskaras Koršunovas.

3D technologija leidžia įžvelgti paprastus dalykus, kurių plika akimi dažnai nepastebime. Kviečiame atvykti ir įsitikinti tuo patiems.

2011 kovo 11 d., 19:00 val., 21:00 val.

„Forum Cinemas Vingis“, Savanorių pr. 7, Vilnius2011 kovo 18 d., 19:00 val., 21:00 val.

„Forum Cinemas Akropolis“, K.Mindaugo pr. 49, Kaunas2011 balandžio 1 d., 19:00 val., 21:00 val.

„Forum Cinemas Akropolis“, Taikos pr. 61, Klaipėda

2011 balandžio 8 d., 19:00 val., 21:00 val.

„Forum Cinemas Akropolis“, Aido g. 8, Šiauliai

2011 balandžio 15 d., 19:00 val., 21:00 val.

„Forum Cinemas Vingis“, Savanorių pr. 7, Vilnius

Iki pasimatymo „Happyendless“ gyvo garso 3D vaizdo koncertuose Jūsų mieste!