Brangusis Džonai
Dear John (2010)
Žanras: Drama, romantinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Incognito Films
Kino teatruose nuo: 16.04.2010
Trukmė: 1h 45 min
Cenzas: zzz_Senas nenaudoti

PIRK BILIETUS Į FILMĄ "BRANGUSIS DŽONAI", IŠSIRINK LAIMINGĄ VIETĄ IR LAIMĖK "ESCADA MARINE GROOVE" AROMATĄ AR ORIGINALIĄ "ESADA" PAPLŪDIMIO RANKINĘ. AKCIJA VYKSTA BALANDŽIO 16-22 DIENOMIS "FORUM CINEMAS" KINO CENTRUOSE.

Ar pirmoji meilė gali būti ta, kuri tęsis visą gyvenimą? Filmo “Šokoladas” režisierius ir romanų “Žinutė butelyje”, “Užrašų knygutė” ir “Naktys Rodantėje” autorius kviečia į romantiškiausią šio pavasario filmą “Brangusis Džonai”. Filmo žvaigždės – karščiausi šiuo metu Holivudo jaunosios kartos aktoriai Channingas Tatumas (“Šokis hip-hopo ritmu”, “Gatvės vaikis”) ir Amanda Seyfried (“Mamma Mia!”).

Jie susitiko visiškai atsitiktinai – jis išgelbėjo jos rankinę, nuo tilto nuslydusią į jūros bangas… Armijoje tarnaujantis Džonas sugrįžo namo trumpos atostogoms, bet pažintis su jauna, žavia koledžo studente amžiams pakeis jo likimą. Nelauktai įsimylėjęs, jis sulaukia tokio pat atsako iš jos. Po žaibu prabėgusių romantiškiausių jų gyvenime dviejų savaičių jaunuoliai priversti išsiskirti ištisiems metams. Visus dvylika mėnesių jie bendrauja laiškais, o kiekviena praėjusi diena priartina jų džiaugsmingą susitikimą.

Deja, susitikimas trunka neilgai… Įskiepytas pareigos jausmas Džonui neleidžia ramiai mėgautis mylimos merginos draugija, kuomet pasaulį sukrečia rugsėjo 11-osios išpuoliai. Seržantas vėl užsirašo į armiją. Ar jaunuolių meilė ištvers šį išsiskyrimą? Ar pirmoji meilė gali būti laiminga?

Filmas sukurtas pagal tarptautinį Nicolaso Sparkso bestselerį. “Brangusis Džonai” jau pateko į kino istoriją kaip filmas, iš pirmos vietos išstūmęs Jameso Camerono “Įsikūnijimą”, kuris dominavo JAV topo viršūnėje du mėnesius.

Režisierius: Lasse’as Hallstromas (“Sidro namų taisyklės”, “Šokoladas”, “Kazanova”).

Vaidina: Channingas Tatumas (“Šokis hip-hopo ritmu”, “Gatvės vaikis”) ir Amanda Seyfried (“Mamma Mia!”), Richardas Jenkinsas.