Dženiferės kūnas
Jennifer's Body (2009)
Žanras: Komedija, siaubo
Sukurta: JAV
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 02.10.2009
Trukmė: 1h 32 min
Cenzas: zzz_Senas nenaudoti

Turbūt kiekvienoje mokykloje yra mergina, su kuria visi nori draugauti, nors iš tikrųjų jos neapkenčia. Dažniausiai ji būna mokyklos sirgalių komandos kapitonė, draugaujanti su amerikietiško futbolo ar krepšinio komandos žvaigžde.

Šioje istorijoje tai – Dženiferė (aktorė Megan Fox). Kuomet nebūna su vaikinais, mergina didžiąją laiko dalį leidžia su geriausia drauge nuo ankstyvos vaikystės – Nyde. Pastaroji yra drovi, kukli, negalinti pasigirti tokiu akinančiu grožiu kaip draugė – žodžiu, tokia, kurios dažniausiai apibūdinamos kaip „moksliukės“.

Vieną vakarą draugės nutaria apsilankyti roko grupės koncerte. Garažuose grojantys vaikinai desperatiškai siekia išgarsėti, o, kaip žinia, tikslas pateisina priemones. Sužinoję apie tam tikrą ritualą, jie nutaria išbandyti šią galimybę. Dainininkus dievinanti Dženiferė „išrenkama“ savanore ir vaikinai ją paaukoja nelabajam už kontraktą su muzikos įrašų firma.

Po ritualo Dženiferė netrukus pajunta keistą – kitokį nei anksčiau – potraukį vaikinams. Dabar jie ją traukia ne kaip kandidatai pasimatymams ar linksmam laiko praleidimui, o kaip... maistas. Negalėdama kontroliuoti savęs, Dženiferė ima vieną po kito žudyti ja besižavinčius bendraamžius. Apie tai sužinojusi Nydė pasiryžta gelbėjimo misijai – tiek vaikinų, tiek savo geriausios draugės, kurią siekia išvaduoti nuo merginą apsėdusio apsirijimo demono.

Rež. Karyn Kusama („Aeon Flux“, „Merginų kovos“).

Vaidina: Megan Fox („Transformeriai“, „Transformeriai: nugalėtųjų kerštas“, „Pašėlę vyrukai 2“, „Kaip prarasti draugus ir atstumti žmones“, „Pasileidėlė“, „Vis dėlto aš būsiu žvaigždė“, TV serialas „Viltis ir tikėjimas“), Amanda Seyfried („Mamma Mia!“, „Alfa gauja“, „Amerikietiškas ginklas“, „Devyni gyvenimai“, „Naujokė“, „Čigonai, valkatos ir vagys“, „Boogie Woogie“, TV serialai „Tikroji meilė“, „CSI kriminalistai“, „Taip sukasi pasaulis“), J.K. Simmonsas („Perskaityk ir sudegink“, „Myliu tave, žmogau“, „Poniutė kaime“, „Užversti bobutę“, „Pagrobti ir perduoti“, „Džuno“, „Žmogus – voras“, „Žmogus – voras 2“, „Žmogus – voras 3“, „Dėkui, kad rūkot“, „Pirmasis sniegas“, „Mekskietis“, TV serialas „Baltieji Rūmai: Valdžios troškulys“), Adamas Brody‘is („Ponas ir ponia Smitai“, „Amerikietiškas pyragas 2“, „Dėkui, kad rūkot“, „Skambutis“, „Niekados šalis“, „Riedlentininkai“, „Mirtis meilėje“, „Dešimtukas“, „Moterų šalyje“), Johnny‘is Simmonsas („Yvanas visagalis“, „Šunų viešbutis“, „Nuostabusis“, „Dvasia“, „Mano svajonė“), Amy Sedaris („Pasilik“, „Mano žmona – ragana“, „Šešios dienos, septynios naktys“, „Tai nutiko Manhetene“, „Roko mokykla“, „Dedikacija“, „Sniego angelai“, „Romantika ir cigaretės“, „Elfas“, „Viščiukas Cypsius“, „Šrekas Trečiasis“), Cynthia Stevenson („Šalis, kurios niekada nebuvo“, „Agentas Kodis Benksas“, „Agentas Kodis Benksas 2: Užduotis Londone“, „Pamiršk Paryžių“, „Žaidėjas“, TV serialai „Šešios pėdos po žeme“, „Eli Makbyl“), Carrie Genzel („Stebėtojų lyga“, „88 minutės“, „Disfunkcija“, „Vidinis žudikas“, TV serialai „Beverli Hilsas, 90210“, „Vedęs ir turi vaikų“, „Žavūs ir drąsūs“, „Visi mano vaikai“).