N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Marlis ir aš
Marley and Me (2008)
Žanras: Komedija
Sukurta: JAV
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 13.03.2009
Trukmė: 1h 58 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

Meilė ir gyvenimas su blogiausiu šunimi pasaulyje

Turbūt jau labai daug kas spėjo perskaityti amerikiečių žurnalisto Džono Grogano knygą „Marlis ir aš“, išleistą ir lietuviškai. Šis filmas – knygos adaptacija.

Jauna porelė – Dženifer ir Džonas Groganai (amerikietį žurnalistą ir jo žmoną vaidina Owenas Wilsonas ir Jennifer Aniston), abejodami dėl savo sugebėjimų auginti vaikelį, pradėti mokytis atsakomybės nutaria nuo paprastesnės būtybės: auksaspalvio retriverio, vardu Marlis.

Žinoma, jie net neįsivaizduoja, kaip skaudžiai šioms viltims nelemta išsipildyti. Pačių keisčiausių dalykų bijantis ir dar keistesnius dalykus ryjantis bei amžinai besiseilėjantis šunėkas užkrauna tokią atsakomybę, kad jaunieji „tėveliai“ labai greitai ima gailėtis savo sprendimo.

Žinoma, ne itin nuoširdžiai. Nes šalia visų šunybių Marlis suteikia Dženifer ir Džonui daugybę nuostabių akimirkų, nuolat dovanoja neginčijamas nesavanaudiškos meilės pamokas ir sušildo savo didelių protingų akių ir šlapios šaltos nosies šiluma.

Rež. Davidas Frankelis („Ir velnias dėvi Prada“, „Majamio rapsodija“, „Mielas dienorašti“, TV serialas „Seksas ir miestas“).

Vaidina: Jennifer Aniston („Sklinda gandai“, „Išsiskyrimas“, „Briusas visagalis“, „Ir čia priėjo Poli“, „Sugundytas“, „Roko žvaigždė“, TV serialas „Draugai“), Owenas Wilsonas („Kelyje su ‚Dardžylingu‘“, „Slėpkit pamerges!“, „Naktis muziejuje“, „Vendelio Beikerio istorija“, „Karališkieji Tenenbaumai“, „Zūlanderis“, „Čempionų pusryčiai“, „Starskis ir Hačas“, „Aplink pasaulį per 80 dienų“), Alanas Arkinas („Ieškokit Gudručio!“, „Mažoji mis“, „Gataka“, „Žudikas iš Gros Pointo“, „Melagis Jokūbas“, „Edvardas žirkliarankis“, „Šiaurė“), Marcas Macaulay‘is („Majamio policija“, „Naktinis reisas“, „Transporteris 2“, „Greiti ir įsiutę 2“, „Vienišos širdys“, TV serialai „Kalėjimo bėgliai“, „CSI kriminalistai“), Ericas Dane‘as („Iksmenai: žūtbūtinis mūšis“, „Šventė“, „Krepšys“, TV serialai „Vedęs ir turi vaikų“, „Grei anatomija“), Haley Bennett („Muzika ir žodžiai“, „Koledžas“, „Molės Hartli medžioklė“).