Žiūrovams nuo 16 metų
Nepalaužiama drąsa
Brave One (2007)
Žanras: Psicholiginis veiksmo trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 12.10.2007
Trukmė: 2h 03 min
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų

Nustėri suvokęs, kad tavyje gyvena nepažįstamasis... turintis tavo akis ir rankas.

Susitapatini su juo, nes kelio atgal nėra.

Niujorko radijo stoties reporterė Erika Bein ("Oskaro" laureatė Jodie Foster) džiaugėsi gyvenimu - turėjo mylimą žmogų, darbą, kuris patiko, ir puoselėjo šviesius ateities planus. Tačiau per vieną lemtingą vakarą visa tai skausmingai dingo - Erika ir jos sužadėtinis buvo brutaliai užpulti: moteris patyrė rimtus sužalojimus, o mylimasis žuvo. Vienas lemtingas vakaras, - ir visas gyvenimas akimirksniu neteko prasmės. Negalėdama susitaikyti su patirta tragedija, po sunkių traumų išgijusi Erika desperatiškai klaidžiojo tamsiomis Niujorko gatvėmis, persekiodama žmogų, kurį laikė atsakingu už jos nelaimę ir prarastą gyvenimą. Sugniuždytos moters keršto planai atkreipė žmonių dėmesį, - ypač, kai miestą kasnakt sudrebindavo anonimiški išpuoliai: Erika naktimis susidurdavo su prievartautojais, žudikais ir kitokio plauko padugnėmis - ji be gailesčio nukreipdavo į juos ginklą. To, ko negalėjo padaryti policija, atlikdavo įskaudinta moteris, po skaudžios nelaimės tapusi kitu žmogumi.

Į nežinomo nusikaltėlio paieškas įsitraukė Niujorko policija. Vienas atkaklus detektyvas (akt. Terrence Howard) suprato, kas be teismo vykdo nuosprendžius. Kaip pasielgs dektektyvas? Kokį gyvenimo kelią pasirinks jauna moteris? Ar keršto kelias yra teisingas ir ar ji netampa tuo pačiu, prieš ką taip įnirtingai kovoja...Nelaimė ją pavertė kitu žmogumi, - tokiu pat šaltu, abejingu, kerštingu. Ar jai pavyks suvaldyti svetimus jausmus savo viduje?...Kaip išgyventi? Kaip gyventi? Visa tai - dramatiškame psichologiniame trileryje - "Nepalaužiama drąsa".Režisierius: NEIL JORDAN (‚Meilės romano pabaiga", "Interviu su vampyru")

Prodiuseris: JOEL SILVER ( "Matricos" trilogija, "V-tai vendeta", "Invazija" ir kt.)

Vaidina: JODIE FOSTER ("Skrydžio planas", "Kontaktas", "Ana ir karalius", "Panikos kambarys, "Maverikas", "Avinėlių tylėjimas" ir kt.)

NAVEEN ANDREWS ( TV serialas "Dingę", "Mirties įrodymas")

TERRENCE HOWARD ("Harto karas", "Didžiosios Motušės namai")