Viskas įskaičiuota
Couples retreat (2009)
Žanras: Komedija
Sukurta: JAV
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 04.12.2009
Trukmė: 2h 00 min
Cenzas: zzz_Senas nenaudoti

Keturios porelės ir santykių krizė tropikų saloje

Džeisonas (aktorius Jasonas Batemanas) ir Sintija (akt. Kristen Bell) išgyvena santuokos krizę. Įsitvėrę minties, kad įprastinėje, kasdienėje aplinkoje bandymai sulipdyti šlyjančius santykius gali neduoti trokštamo rezultato, porelė nusprendžia nesklandumais rimtai užsiimti tropikų saloje Bora Bora. O kad netektų nuobodžiauti, atostogų kartu pasikviečia dar tris draugų poras.

Šią salą pagrindiniai herojai pasirinko todėl, kad joje reziduoja žymus santykių guru, kuris, pasak atsiliepimų, tiesiog stebuklingai suklijuoja bepradedančias irti santuokas. Draugai pakviesti, kad būtų linksmiau, o puikių atostogų tikisi ir patys pakviestieji. Tačiau viskas baigiasi tuo, kad „santykių gerinimo kursą“ privalomuoju būdu praeina visos keturios poros. Ir sužino daugybę dalykų apie tarpusavio bendravimą, santykių sudėtingumą ir pastangų kiekį, norint pasiekti, kad santuoka atlaikytų laiko išbandymus.

Visa ši istorija pateikiama per linksmą prizmę, žaidžiant daugeliui porų puikiai pažįstamomis situacijomis bei sutirštinant ir šaržuojant santykių kasdienybę.

Rež. Peteris Billingsley‘is („Šventoji ugnis“).

Vaidina: Vince‘as Vaughnas („Ketverios Kalėdos“, „Slėpkit pamerges!“, „Ponas ir ponia Smitai“, „Būk kietas“, „Starskis ir Hečas“, „Zoolanderis“, „Celė“, „Kvadratas“, „Sugrįžimas į rojų“), Malin Akerman („Piršlybos“, „Stebėtojų lyga“, „Pamergė pagal užsakymą“, „Pasižadėjęs kitai“, „Broliai Solomonai“, „Invazija“, „Kaukolės“), Jeanas Reno („Da Vinčio kodas“, „Pirmoji eskadrilė“, „Rožinė pantera“, „Tigras ir sniegas“, „Vilkų imperija“, „Užsičiaupk!“, „Atvykėliai“, „Purpurinės upės“, „Purpurinės upės 2“, „Neįmanoma misija“, „Prancūziškas bučinys“, „Roninas“, „Nikita“, „Leonas“), Jasonas Batemanas („Tikroji padėtis“, „Henkokas“, „Velniop tą Sarą Maršal“, Juno“, „Karalystė“, „Rūkstantys tūzai“, „Išsiskyrimas“, „Starskis ir Hečas“, „Laužant taisykles“, „Artūras ir minimukai“), Jonas Favreau („Myliu tave, žmogau“, „Ketverios Kalėdos“, „Geležinis žmogus“, „Išsiskyrimas“, „Vimbldonas“, „Mylėti(s) smagu“, „Drąsiaširdis“, „Atsarginiai“, „Meilė ir seksas“, „Gilus sukrėtimas“), Kristin Davis („Seksas ir miestas“, „Šuns kailyje“, „Rūgščios vynuogės“, „Devyni mėnesiai“, TV serialai „Seksas ir miestas“, „Melrouzas“, „Draugai“, „Ligoninės priimamasis“), Kristen Bell („Velniop tą Sarą Maršal“, „Gerbėjai“, „Pulsas“, „Romanas“, „Spartanas“, „Penkiasdešimt tablečių“, „Lenkiškos vestuvės“, TV serialas „Veronika Mars“), Tasha Smith („Dešimt jardų“, „Aš, tu ir Diupri“, „Toli nuo namų“, „Meilė... Ir kiti penkių raidžių žodžiai“, „Ir kam aš ištekėjau?“, „Meilės šokis“, „Auklės“).