VAIKIŠKAS KINO KUPONAS - VERTĖ - 4.50 €

Jei norite padovanoti išskirtinę dovanėlę vaikui iki dešimties metų - Vaikiškas „Forum Cinemas“ dovanų kuponas tam puikiai tiks! Jūs ne tik pradžiuginsite vaiką, bet ir suteiksite jam savarankiškumo pojūtį – jis turės jau NUOSAVĄ bilietą į MAGIŠKĄ KINO PASAULĮ.

Šventiniai universalūs vaikiški dovanų kuponai yra skirti vienam bilietui į kiną vaikui, kurio amžius iki 10 metų (imtinai). Jų vertė ir kaina - 4.50 € (su PVM). Kuponu taip pat galima atsiskaityti ir už baro skanėstus.

Bendrosios Vaikiškų šventinių bilietų (dovanų kuponų) nuostatos:

- šie universalūs šventiniai Vaikiški dovanų kuponai, kurių vertė 4.50 € galioja visuose kino centruose „Forum Cinemas“ Lietuvoje iki 10 metų amžiaus ir į kino filmus, kuriems suteiktas leidžiamas amžiaus cenzas (V, N-7 ir N-13). Bilietai negalios į filmus, kurių amžiaus cenzas yra N-16 ir S. Į N-13 amžiaus cenzu pažymėtus filmus bilietai galios, jei nepilnamečius asmenis nuo 7 iki 10 metų lydės pilnametis asmuo. Plačiau apie amžiaus cenzus skaitykite čia.
- Šiuos kuponus pateikite kino kasoje ir pasikeiskite į norimo kino filmo bilietus. Jei Jūsų pasirinktame seanse nebėra laisvų vietų, rinkitės kitą kino seansą;
-
šie kuponai galioja iki 2021 11 18 dienos imtinai, jų galiojimas nebepratęsiamas*;  
- kuponai galioja į visus reguliarius kino seansus bei 3D filmus pagal leidžiamą filmo cenzą, primokant reikiamą kainos skirtumą;
- norėdami kuponu atsiskaityti už kino baro skanėstus, kuponą pateikite kino bare prieš mokėdami už prekes; 
- kuponai atgal į pinigus nekeičiami;
- neišnaudojus kuponų vertės, keičiant į kino bilietus, likutis pinigais negrąžinamas.
- šiuos universalius šventinius Vaikiškus dovanų kuponus galima įsigyti „Forum Cinemas“ kino centrų kasose visoje Lietuvoje bei „Gera dovana“ pardavimo vietose. Ne „Forum Cinemas“ kasose pirkto kupono galiojimą, terminą ir kitas sąlygas galite pasitikrinti www.geradovana.lt.

PANAUDOJIMO PAVYZDYS – turėdami šį universalų Vaikišką kuponą (vertė 4.50 €) panaudokite jį iki nurodytos datos. Perkant bilietus arba baro skanėstus (nuo kiekio nepriklauso), atsiskaitant pateikite kasininkui. Ir nuo Jūsų visos sumos bus minusuota 4.50 € vertė. Šiuo kuponu galima atsiskaityti „Forum Cinemas“ kasose ir baruose. Atsiskaityti  internetu, deja, negalima, kadangi nėra Vaikiškų bilietų kontrolės.

Priminsime, kad kasininkas ar kontrolierius, esant abejonei dėl Jūsų vaiko amžiaus ir lengvatinio bilieto skyrimo, turi teisę paprašyti ir patikrinti vaiko amžių įrodantį dokumentą.

Kuponų kiekis ribotas.

*Šventinių kuponų galiojimas nėra pratęsiamas. Tačiau šventinius kino kuponus, kurių galiojimas pasibaigęs, galima išsikeisti į reguliaraus filmo bilietą(-us) per 3 mėnesius nuo nurodytos galiojimo pabaigos. Pasibaigusio galiojimo šventinius kuponus Jūs galite pasikeisti į kino bilietus tik kino kasose, kasininkui patikrinus kuponą. Daugiau informacijos šiuo klausimu teiraukitės kasose. Pasibaigusio galiojimo kupono keitimui į kino bilietą taikomas 1 € mokestis.

LINKIME MAGIŠKŲ ĮSPŪDŽIŲ KINE!